Plugins - CAPTCHA 4WP - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (178 entries)

en:  In the Premium edition you can configure the plugin to automatically detect the language settings of the visitor's and use that language.
fa: در نسخه حرفه‌ای می‌توانید این افزونه را پیکربندی کنید تا به‌طور خودکار تنظیمات زبان بازدیدکننده را شناسایی کرده و از آن زبان استفاده کند.

en:  updated
fa: به‌روز شد

en: (Incompatible with Jetpack comments)
fa: (ناسازگار با دیدگاه‌های افزونه جت‌پک)

en: <strong>ERROR</strong>:
fa: <strong>خطا</strong>:

en: Add CAPTCHA to any type of form, even PHP forms
fa: افزودن CAPTCHA به هر نوع فرمی، حتی فرم‌های PHP

en: Add an extra layer of security to your login pages with 2FA & require your users to use it.
fa: با 2FA یک لایه امنیتی اضافی به صفحات ورود خود اضافه کنید و از کاربران خود بخواهید از آن استفاده کنند.

en: Add spam protection to block spam bots and allow real humans to easily interact with your WordPress website by adding CAPTCHA to any form on your website, including comments forms, login forms, and checkout pages.
fa: محافظت از هرزنامه را برای مسدود کردن ربات‌های هرزنامه، اضافه کنید و به انسان‌های واقعی اجازه دهید تا با افزودن CAPTCHA به هر فرمی در وب‌سایت‌تان، از جمله فرم‌های دیدگاه ها، فرم‌های ورود، و برگه‌های پرداخت، به راحتی با وب‌سایت وردپرس شما تعامل داشته باشند.

en: Adding CAPTCHA checks on your website with CAPTCHA 4WP is really easy. All you need to do is:
fa: افزودن بررسی‌های CAPTCHA به وب سایت خود با CAPTCHA 4WP واقعاً آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است:

en: All Pages
fa: همه‌ی برگه‌ها

en: And others
fa: و سایر

en: Any value above 0.5 is %s.
fa: هر مقدار بالاتر از 0.5 هست %s.

en: Arabic
fa: عربی

en: Automatically identify unauthorized file changes on your WordPress site.
fa: به طور خودکار تغییرات فایل های غیرمجاز در سایت وردپرس خود را شناسایی کنید.

en: Badge
fa: نشان

en: Badge shows for invisible captcha
fa: نمایش نشان برای کپچای پنهان

en: Badge shows for invisible captcha v3
fa: نمایش نشان برای کپچای پنهان

en: Boost login security, add CAPTCHA tests only failed logins
fa: افزایش امنیت ورود به سیستم، اضافه کردن تست های CAPTCHA فقط ورود ناموفق

en: Bottom Left
fa: پایین سمت چپ

en: Bottom Right
fa: پایین سمت راست

en: BuddyPress and bbPress
fa: بادی‌پرس و بی‌بی‌پرس

en: Bulgarian
fa: بلغاری

en: By default CAPTCHA only loads on the pages where it is required, mainly forms. However, for V3 you can configure it to load on all pages so it has a better context of the traffic and works more efficiently. The CAPTCHA test will never interrupt users on non-form pages.
fa: به طور پیش فرض CAPTCHA فقط در برگه‌هایی که به آن نیاز است بارگیری می‌شود، بیشتر در فرم‌ها. با این حال، برای V3 می‌توانید آن را به گونه‌ای پیکربندی کنید که در همه برگه‌ها بارگذاری شود تا زمینه ترافیک بهتری داشته باشد و کارآمدتر کار کند. بررسی CAPTCHA هرگز باعث وقفه کاربران در برگه‌های غیر فرم نمی شود.

en: CAPTCHA 4WP Settings
fa: تنظیمات CAPTCHA 4WP

en: CAPTCHA Configuration
fa: پیکربندی کپچا

en: CAPTCHA Placements
fa:  مکان‌های CAPTCHA

en: CAPTCHA integration & configuration
fa: یکپارچه‌سازی و پیکربندی CAPTCHA

en: CAPTCHA language
fa: زبان CAPTCHA

en: CAPTCHA tests & spam protection for BuddyPress, bbPress & other third party plugins
fa: تست‌های CAPTCHA و محافظت از هرزنامه برای BuddyPress، bbPress و سایر افزونه‌های شخص ثالث

en: Captcha Score
fa: امتیاز Captcha

en: Captcha configuration
fa: پیکربندی Captcha

en: Captcha settings
fa: تنظیمات Captcha

en: Catalan
fa: کاتالونیایی

en: Checkout and login pages on WooCommerce stores
fa: برگه پرداخت و ورود به فروشگاه ووکامرس

en: Chinese (Simplified)
fa: چینی (ساده شده)

en: Chinese (Traditional)
fa: چینی (سنتی)

en: Comment Submission Failure
fa: بارگذاری دیدگاه شکست خورد

en: Comments form
fa: فرم دیدگاه‌ها

en: Compact
fa: فشرده

en: Configure it now
fa: الان پیکربندی کنید

en: Configure on which pages you want to add the CAPTCHA test
fa: برگه‌هایی را که می‌خواهید آزمایش CAPTCHA را اضافه کنید، پیکربندی کنید

en: Configure the CAPTCHA & Get the API keys
fa: CAPTCHA را پیکربندی کنید و کلیدهای API را دریافت کنید

en: Configure the CAPTCHA and add specify the keys in the plugin
fa: CAPTCHA را پیکربندی کنید و کلیدهای افزونه را اضافه کنید

en: Confirm CAPTCHA method change
fa: تغییر شیوه CAPTCHA را تایید کنید

en: Contact Form 7, MailChimp 4 WordPress forms
fa: فرم تماس ۷، فرم‌های وردپرس MailChimp ۴

en: Croatian
fa: کرواتی

en: Czech
fa: چکی

en: Danish
fa: دانمارکی

en: Dark
fa: تیره

en: Dutch
fa: هلندی

en: ERROR
fa: خطای

en: Easily add any type of CAPTCHA (such as noCaptcha or invisible Captcha) on any website form, including login pages, comments and password reset forms, and also forms by third party plugins such as Contact Form 7, WooCommerce & BuddyPress.
fa: به راحتی هر نوع CAPTCHA (مانند noCaptcha یا Captcha نامرئی) را در هر فرم وب سایت، از جمله صفحات ورود، نظرات و فرم های بازنشانی رمز عبور، و همچنین فرم های پلاگین های شخص ثالث مانند فرم تماس 7، ووکامرس و بادی پرس اضافه کنید.

en: English (UK)
fa: انگلیسی (انگلستان)

en: English (US)
fa: انگلیسی (آمریکا)

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Filipino
fa: فیلیپینی

en: Find out more
fa: اطلاعات بیشتر

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: Follow the 3 steps on this CAPTCHA configuration page to configure the integration with the Google reCAPTCHA service so you can use CAPTCHA checks on your website. use on your website. Once you configure the integration navigate to the %s page to configure where CAPTCHA should be added on your website, whitelist IP addresses and configure other settings
fa: برای پیکربندی ادغام با سرویس Google reCAPTCHA،  مرحله ۳ را در برگه پیکربندی CAPTCHA دنبال کنید تا بتوانید از بررسی‌های CAPTCHA در سایت خود استفاده کنید. هنگامی که یکپارچگی را پیکربندی کردید، به برگه %s بروید، جایی که CAPTCHA باید در سایت شما اضافه شود، آدرس‌های IP را در لیست سفید قرار دهید و تنظیمات دیگر را پیکربندی کنید.

en: For more technical information about the WP Activity Log plugin please visit the plugin’s knowledge base. Refer to the list of WordPress security events for a complete list of Events and IDs that the plugin uses to keep a log of all the changes in the WordPress activity log.
fa: برای اطلاعات فنی بیشتر در مورد افزونه WP Activity Log، لطفاً از پایگاه دانش افزونه دیدن کنید. برای مشاهده لیست کامل رویدادها و شناسه هایی که افزونه از آنها برای نگه داشتن گزارش تمام تغییرات در گزارش فعالیت وردپرس استفاده می کند، به لیست رویدادهای امنیتی وردپرس مراجعه کنید.

en: Form Pages
fa: برگه‌های فرم

en: Free email support
fa: پشتیبانی ایمیل رایگان

en: Free support forum
fa: انجمن پشتیبانی رایگان

en: French
fa: فرانسوی

en: French (Canadian)
fa: فرانسوی (کانادا)

en: German
fa: آلمانی

en: German (Austria)
fa: آلمانی (اتریش)

en: German (Switzerland)
fa: آلمانی (سوییس)

en: Get a FREE 7-day trial
fa: دریافت آزمایشی ۷ روز رایگان

en: Get started within just minutes with CAPTCHA 4WP, an easy to use WordPress plugin that helps you protect your website from any type of spam and automated bot attacks.
fa: در عرض چند دقیقه با CAPTCHA 4WP شروع کنید. یک افزونه وردپرس با استفاده آسان که به شما کمک می‌کند از وب سایت خود در برابر هر نوع هرزنامه و حملات خودکار ربات محافظت کنید.

en: Getting Started
fa: شروع شدن

en: Greek
fa: یونانی

en: Hebrew
fa: عبری

en: Help
fa: راهنمایی

en: Help & Contact Us
fa: راهنمایی و ارتباط با ما

en: Hindi
fa: هندی

en: Hungarain
fa: مجاری

en: I'll configure it later
fa: بعدا انجام می‌دهم

en: In this page you can configure where on your website you want to add the CAPTCHA check. You can also configure several other settings, such as whitelisting IP addresses, excluding logged in users from CAPTCHA checks and more.
fa: در این برگه می‌توانید پیکربندی کنید که در کجای وب سایت خود می خواهید بررسی CAPTCHA را اضافه کنید. همچنین می‌توانید چندین تنظیمات دیگر، مانند قرار دادن آدرس‌های IP در لیست سفید، حذف کاربران وارد شده از بررسی‌های CAPTCHA و موارد دیگر را پیکربندی کنید.

en: Indonesian
fa: اندونزیایی

en: Inline
fa: درون‌خطی

en: It should only take you a few minutes to get started. Should you encounter any problems or require assistance, you can use any of the following options:
fa: فقط باید چند دقیقه طول بکشد تا شروع کنید. اگر با مشکلی مواجه شدید یا نیاز به کمک داشتید، می توانید از یکی از گزینه‌های زیر استفاده کنید:

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: Keep a log of users and under the hood site activity.
fa: گزارشی از کاربران و فعالیت‌های سایت را در زیر روپوش نگه دارید.

en: Key Validation
fa: اعتبارسنجی کلید

en: Knowledge Base
fa: پایگاه دانش

en: Korean
fa: کره ای

en: LEARN MORE
fa: خوانش بیشتر

en: Latvian
fa: لتونیایی

en: Light
fa: روشن

en: Lithuanian
fa: لیتوانیایی

en: Load CAPTCHA v3 scripts on:
fa: بارگذاری اسکریپت CAPTCHA نسخه ۳ در:

en: Login form
fa: فرم ورود

en: Lost password form
fa: فرم فراموشی رمز عبور

en: No Ads!
fa: بدون تبلیغات!

en: No hook defined for %s
fa: هیچ قلابی تعریف نشده است برای %s

en: Normal
fa: عادی

en: Norwegian
fa: نروژی

en: Once you enter the Site and Secret keys above the CAPTCHA method will appear below, depending on the method chosen. If the keys are incorrect, there will be an error notice. If you do see an error, check they provided keys match the method and the domain as well.
fa: پس از وارد کردن کلیدهای سایت و امنیتی در بالای صفحه، بسته به روش انتخابی، روش CAPTCHA در زیر ظاهر می‌شود. اگر کلیدها نادرست باشند، اخطار خطا وجود خواهد داشت. اگر خطایی مشاهده کردید، بررسی کنید که کلیدهای ارائه شده با روش و دامنه مطابقت دارند.

en: One-click Contact Form 7 forms spam protection
fa: حفاظت از هرزنامه فرم‌های تماس ۷ با یک کلیک

en: One-click spam protection for Mailchimp for WordPress forms
fa: حفاظت از هرزنامه با یک کلیک برای Mailchimp فرم‌های وردپرس

en: Other plugins developed by us:
fa: سایر افزونه‌های که توسط ما توسعه داده شده‌اند:

en: Persian
fa: فارسی

en: Please solve Captcha correctly
fa: لطفا Captcha را به درستی حل کنید

en: Please solve the CAPTCHA to proceed
fa: لطفاً برای ادامه، CAPTCHA را حل کنید

en: Please supply a valid IP
fa: لطفا یک IP معتبر ارائه دهید

en: Plugin Documentation
fa: مستندات افزونه

en: Plugin Support
fa: پشتیبانی افزونه

en: Polish
fa: لهستانی

en: Portuguese
fa: پرتغالی

en: Portuguese (Brazil)
fa: پرتغالی (برزیلی)

en: Portuguese (Portugal)
fa: پرتغالی (پرتغال)

en: Premium Features ➤
fa: ویژگی‌های برتر ➤

en: Rate CAPTCHA 4WP
fa: امتیاز به CAPTCHA 4WP

en: Rate plugin
fa: امتیاز دادن به افزونه

en: Registration form
fa: فرم نام‌نویسی

en: Remove CAPTCHA for logged in users
fa: CAPTCHA را برای کاربران وارد شده، حذف کنید

en: Remove CAPTCHA for specific IP addresses
fa: CAPTCHA را برای آدرس‌های IP خاص حذف کنید

en: Remove CAPTCHA from specific URLs
fa: CAPTCHA را از آدرس‌های خاص حذف کنید

en: Remove CSS
fa: حذف CSS

en: Remove this plugin's css from login page?
fa: حذف سی اس اس های این افزونه از صفحه ورود؟

en: Reset password form
fa: فرم بازنشانی رمز عبور

en: Romanian
fa: رومانیایی

en: Russian
fa: روسی

en: STEP 1: Select the type of reCAPTCHA you want to use
fa: گام ۱: نوع reCAPTCHA را که می‌خواهید استفاده کنید، انتخاب کنید

en: STEP 2: Specify the Site & Secret keys
fa: گام ۲: کلید سایت و مخفی را مشخص کنید

en: STEP 3 (OPTIONAL): Fine-tune reCAPTCHA to your requirements
fa: مرحله 3 (اختیاری): reCAPTCHA را مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید

en: Secret Key
fa: کلید رمزنگاری

en: Select a language
fa: انتخاب یک زبان

en: Select where on your website you want to add the CAPTCHA check
fa: جایی را در وب سایت خود انتخاب کنید که می‌خواهید بررسی CAPTCHA را اضافه کنید

en: Serbian
fa: صربستانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings & Placements
fa: تنظیمات و مکان‌ها

en: Settings & placements
fa: تنظیمات و مکان‌ها

en: Site Key
fa: کلید سایت

en: Size
fa: اندازه

en: Slovak
fa: اسلواکیایی

en: Slovenian
fa: اسلوونیایی

en: Spam protection for your WooCommerce stores
fa: مراقبت از هرزنامه برای فروشگاه‌های ووکامرس شما

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Spanish (Latin America)
fa: اسپانیایی(آمریکای لاتین)

en: Specify the message you want to show users who do not complete the CAPTCHA.
fa: پیام خاصی را که می‌خواهید به کاربرانی که CAPTCHA را تکمیل نکرده‌اند نشان دهید، مشخص کنید.

en: Specify where to put the CAPTCHA test on WooCommerce checkout page
fa: محل قرار دادن تست CAPTCHA در صفحه پرداخت ووکامرس را مشخص کنید

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Switching CAPTCHA methods will require your Site Key and Secret key to be replaced, do you wish to proceed?
fa: راه‌گزینی روش CAPTCHA نیاز به جایگزینی کلید سایت و کلید امنیتی دارد، آیا می‌خواهید فرآیند را ادامه بدهید؟

en: System Info
fa: اطلاعات سیستم

en: System information
fa: اطلاعات سیستم

en: Thai
fa: تایلندی

en: The secret key that you have entered is invalid. Please try again.
fa: کلید مخفی که وارد کرده اید نامعتبر است. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: The site key that you have entered is invalid. Please try again.
fa: کلید سایت که وارد کرده‌اید نامعتبر است. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Theme
fa: قالب

en: This css increase login page width to adjust with Captcha width.
fa: این کد های سی اس اس، عرض صفحه ورود را با عرض کپچا تنظیم می کند.

en: This means that you might end up locked out from your website. Therefore test this on a staging website website beforehand.
fa: این بدین معنا است که شاید در وب‌سایت خود قفل شوید. بنابراین در وب‌سایت خود به صورت مرحله‌بندی آزمایش کنید.

en: To add CAPTCHA checks to WooCommerce, Contact Form 7, BuddyPress and other forms created by third party plugins you need to %s
fa: برای افزودن بررسی‌های CAPTCHA به ووکامرس، فرم تماس ۷، بادی‌پرس و سایر فرم‌های ایجاد شده توسط افزونه‌های شخص ثالث، نیاز به %s دارید

en: To communicate with Google and utilize the reCAPTCHA service you need to get a Site Key and Secret Key. You can obtain these keys for free by registering for your Google reCAPTCHA. Refer to %s if you need help with the process.
fa: برای برقراری ارتباط با Google و استفاده از سرویس reCAPTCHA، باید یک کلید سایت و کلید مخفی دریافت کنید. با ثبت نام در Google reCAPTCHA خود می توانید این کلیدها را به صورت رایگان دریافت کنید. اگر در این فرآیند به کمک نیاز دارید به %s مراجعه کنید.

en: Turkish
fa: ترکی

en: Ukrainian
fa: اوکراینی

en: Upgrade to Premium
fa: ارتقا به نسخه حرفه‌ای

en: Upgrade to Premium for:
fa: ارتقا به حرفه‌ای برای:

en: Upgrade today for access to these plugin feature's and our first class premium support
fa: برای دسترسی به این ویژگی‌های افزونه و پشتیبانی درجه یک ما، همین امروز ارتقا دهید

en: Use the below settings to configure and fine-tune CAPTCHA to your requirements. All the below settings are optional and with them you can configure different aspects of the CAPTCHA checks on your website, such as look and feel and also sensitivy.
fa: از تنظیمات زیر برای پیکربندی و تنظیم دقیق CAPTCHA بر اساس نیازهای خود استفاده کنید. تمام تنظیمات زیر اختیاری هستند و با آنها می توانید جنبه‌های مختلف بررسی‌های CAPTCHA را در سایت خود مانند ظاهر، احساس و همچنین حساسیت پیکربندی کنید.

en: Use the language that your website viewers understand
fa: از زبانی استفاده کنید که بازدیدکنندگان وب سایت شما می‌فهمند

en: Use the setting below to select the language of the text used in the CAPTCHA text.
fa: از تنظیمات زیر برای انتخاب زبان متن استفاده شده در متن CAPTCHA استفاده کنید.

en: Use this setting to change the domain if Google is not accessible or blocked.
fa: اگر گوگل در دسترس یا مسدود نیست، از این تنظیم برای تغییر دامنه استفاده کنید.

en: Use this setting to specify sensitivity of the CAPTCHA check. The closer to 1 the more sensitive the CAPTCHA check will be, which also means more traffic will be marked as spam. This option is only available for reCAPTCHA v3.
fa: از این تنظیم برای تعیین حساسیت بررسی CAPTCHA استفاده کنید. هرچه به 1 نزدیکتر باشد، بررسی CAPTCHA حساس تر خواهد بود، که همچنین به این معنی است که ترافیک بیشتری به عنوان هرزنامه علامت گذاری می شود. این گزینه فقط برای reCAPTCHA نسخه 3 موجود است.

en: Version 2 (No user interaction needed, however, if traffic is suspicious, users are asked to solve a CAPTCHA)
fa: نسخه ۲ (بدون نیاز به تعامل کاربر، با این حال، اگر ترافیک مشکوک باشد، از کاربران خواسته می‌شود یک CAPTCHA را حل کنند)

en: Version 2 (Users have to check the "I’m not a robot” checkbox)
fa: نسخه ۲ (کاربران باید کادر "من ربات نیستم" را علامت بزنند)

en: Version 3 (verify request with a score without user interaction)
fa: نسخه ۳ (تأیید درخواست با امتیاز بدون تعامل کاربر)

en: Vietnamese
fa: ویتنامی

en: We work really hard to deliver a plugin that enables you to add CAPTCHA checks and tests on your WordPress website to protect it against spam bots and other automated malicious attacks. It takes thousands of man-hours every year and an endless amount of dedication to research, develop and maintain the free edition of CAPTCHA 4WP. If you like what you see, and find CAPTCHA 4WP useful we ask you nothing more than to please rate our plugin. We appreciate every star!
fa: ما واقعاً سخت کار می کنیم تا افزونه ای ارائه دهیم که به شما امکان می دهد بررسی ها و آزمایش های CAPTCHA را در وب سایت وردپرس خود اضافه کنید تا از آن در برابر ربات های هرزنامه و سایر حملات مخرب خودکار محافظت کنید. هر سال هزاران ساعت کار و تلاش بی پایان برای تحقیق، توسعه و نگهداری نسخه رایگان CAPTCHA 4WP طول می کشد. اگر آنچه را که می‌بینید دوست دارید و CAPTCHA 4WP را مفید می‌دانید، از شما چیزی جز این نمی‌خواهیم که لطفاً به افزونه ما امتیاز دهید. ما از هر ستاره قدردانی می کنیم!

en: WordPress pages
fa: برگه‌های وردپرس

en: You can add a CAPTCHA check to the below list of pages on WordPress.
fa: می توانید یک بررسی CAPTCHA را به فهرست برگه‌های زیر در وردپرس اضافه کنید.

en: You can post your question on our support forum or send us an email for 1 to 1 support. Email support is provided to both free and premium plugin users.
fa: می توانید سؤال خود را در انجمن پشتیبانی ما ارسال کنید یا برای پشتیبانی 1 تا 1 برای ما ایمیل ارسال کنید. پشتیبانی ایمیل برای کاربران افزونه رایگان و حرفه‌ای ارائه می‌شود.

en: how to get the Google reCAPTCHA keys
fa: چگونه کلیدهای Google reCAPTCHA را دریافت کنیم

en: reCAPTCHA domain
fa: دامنه reCAPTCHA

en: reCAPTCHA version
fa: نسخه reCAPTCHA

en: upgrade to Premium
fa: ارتقا به نسخه حرفه‌ای

en: very restrictive
fa: بسیار محدود کننده
