Plugins - LuckyWP Table of Contents - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (147 entries)

en: Creates a table of contents for your posts and pages.
fa: برای نوشته‌ها و برگه‌های خود جدول محتوا ایجاد کنید.

en: Separate multiple classes with spaces.
fa: کلاس‌های چندگانه را با فاصله جدا نمایید.

en: Additional CSS Class(es)
fa: کلاس‌(های) CSS اضافی

en: LuckyWP Plugins
fa: افزونه‌های LuckyWP

en: ICU Version
fa: نسخه ICU

en: intl Version
fa: نسخه intl

en: encoded data to copy
fa: داده‌های رمزگذاری‌شده برای رونوشت

en: libXML Version
fa: نسخه libXML

en: not loaded
fa: بارگذاری نشد

en: DOM/XML Version
fa: نسخه DOM/XML

note: translators: 1: LuckyWP Table of Contents 2: DOM (Document Object Model)
en: %1$s plugin require PHP extension %2$s to work.
fa: افزونه %1$s برای کار نیاز به توسعه PHP %2$s دارد.

en: Inherit from theme
fa: ارث بری از پوسته

note: translators: User select DIV or UL/LI
en: List Markup Tags
fa: فهرست برچسب‌های نشانه‌گذاری شده

en: Other Settings
fa: سایر تنظیمات

en: Don't show again
fa: دوباره نمایش داده نشود

note: translators: %s: rel="nofollow"
en: Use %s for links
fa: از %s برای پیوندها استفاده کنید

en: SEO
fa: سئو

note: translators: 1: _ 2: -
en: Replace underscores %1$s with dashes %2$s
fa: جایگزینی زیر خط کشیده‌شده %1$s با خط تیره %2$s

en: Convert to lowercase
fa: تبدیل به حروف کوچک

note: translators: Here, hash is a unique tracking string that is added to the URL after a # character
en: Hash
fa: چکیده ساز

note: translators: 1: Attribute name 2: True 3: False
en: %1$s must be either "%2$s" or "%3$s".
fa: %1$s باید باشد "%2$s" یا "%3$s".

note: translators: %s: Attribute name
en: %s is invalid.
fa: %s نامعتبر است.

note: translators: %s: Attribute name
en: %s cannot be blank.
fa: %s نمی‌تواند خالی باشد.

note: translators: %s: (#lwptoc1, #lwptoc2, …)
en: Counter %s
fa: شمارنده %s

note: translators: %s: LuckyWP Table of Contents
en: We are very pleased that you by now have been using the %s plugin a few days.
fa: ما بسیار خوشحالیم که شما در حال حاضر از افزونه %s  چند روزی استفاده کرده اید.

note: translators: %s: <!--noindex-->
en: Wrap table of contents with %s tag
fa: جدول محتویات را با برچسب %s قرار دهید

en: As heading without transliterate (#Example_Heading_Text)
fa: تیتر بدون ترجمه (#Example_Heading_Text)

note: translators: %s: 1.3)
en: The symbol will be added after numeration. For example, %s
fa: نماد بعد از شماره‌بندی افزوده می‌شود. مانند: %s

en: Numeration Suffix
fa: پسوند اعداد

note: translators: %s: ★★★★★
en: Leave a %s plugin review on WordPress.org
fa: برای افزونه %s یک بازبینی در سایت WordPress.org بنویسید

en: Thank you very much!
fa: سپاس فراوان از شما

en: Remind later
fa: بعدا یادآوری شود

en: Rate the plugin
fa: امتیاز به افزونه

en: Please rate plugin. It will help us a lot.
fa: لطفا افزونه را ارزیابی کنید. این به ما بسیار کمک خواهد کرد.

en: Hello!
fa: سلام!

en: Enable TOC
fa: فعال‌سازی جدول محتوا

en: Enable Processing
fa: فرآیند فعال‌سازی

en: Click "Enable Processing" for headings processing in this post.
fa: کلیک بر روی فرآیند فعال‌سازی برای روند تیترها در نوشته ها.

en: Disable Processing
fa: غیرفعال‌سازی فرآیند

en: Disable TOC
fa: غیرفعال‌سازی جدول محتوا

en: The headings will be processing in this post for use in table of contents in widget or custom shortcode.
fa: تیترها در این پست برای استفاده در فهرست مطالب در ویجت یا کد کوتاه سفارشی پردازش می شوند.

en: Show Panel "Table of Contents" in Post Types
fa: نمایش پنل جدول محتوا در انواع نوشته‌ها

en: Always for Post Types
fa: برای همه نوع نوشته

en: Processing Headings
fa: پردازش تیترها

en: Skip heading by text
fa: رد کردن سربرگ با متن

en: Skip heading by level
fa: رد کردن سربرگ با سطح

en: Skip headings
fa: پرش از تیترها

note: translators: %s: Asterisk symbol (*)
en: Use an asterisk %s as a wildcard to match any text.
fa: از نشان %s برای مطابقت با هر متنی استفاده کنید.

en: Specify headings (one per line) to be excluded from the table of contents.
fa: تیترها را مشخص کنید (یکی در هر خط) تا از جدول محتوا حذف شوند.

en: By Text
fa: با متن

en: By Level
fa: با سطح

en: Skip Headings
fa: پرش کردن از تیترها

en: As heading (#Example_Heading_Text)
fa: به عنوان تیتر (#Example_Heading_Text)

en: Center
fa: مرکز

en: Right without flow
fa: راست بدون جریان

note: translators: Here, hash is a unique tracking string that is added to the URL after a # character
en: Hash Format
fa: ساختار هش

en: Misc.
fa: گوناگون.

en: Full Width
fa: تمام عرض

en: Auto
fa: خودکار

en: Dark Colors
fa: رنگ‌های تیره

en: Light Colors
fa: رنگ‌های روشن

en: Custom Value
fa: مقدار سفارشی

en: Default
fa: پیش‌فرض

note: Description of the plugin
en: Creates a table of contents for your posts/pages. Works automatically or manually (via shortcode, Gutenberg block or widget).
fa: جدول محتوا برای نوشته‌ها وبرگه‌های خود ایجاد کنید. به صورت خودکار یا دستی کار می‌کند (با کد کوتاه، بلوک گوتنبرگ یا ابزارک).

en: Transparent
fa: شفاف

en: White
fa: سفید

en: Right
fa: راست

en: Left
fa: چپ

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: Heavy
fa: زیاد

en: Extra Bold
fa: بسیار تو پُر

en: Bold
fa: تو پُر

en: Semi Bold
fa: نیمه تو پُر

en: Medium
fa: میانه

en: Normal
fa: عادی

en: Light
fa: روشن

en: Extra Light
fa: بسیار روشن

en: Thin
fa: نازک

en: Bottom
fa: پایین

en: Top
fa: بالا

en: After first block (paragraph or heading)
fa: بعد از اولین بلوک (پاراگراف یا تیتر)

en: After first heading
fa: بعد از اولین تیتر

en: Before first heading
fa: قبل از اولین تیتر

en: Roman numbers
fa: اعداد رومی

en: Roman numbers (nested)
fa: اعداد رومی (تو در تو)

en: Decimal numbers
fa: اعداد اعشاری

en: Decimal numbers (nested)
fa: اعداد اعشاری (تو در تو)

en: Without numeration
fa: بدون شماره‌گذاری

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
fa: پوزش، شما اجازهٔ دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Post Types
fa: انواع نوشته

en: Auto Insert Table of Contents
fa: درج خودکار جدول محتوا

en: Auto Insert
fa: درج خودکار

en: Visited Link Color
fa: رنگ پیوند مشاهده شده

en: Hover Link Color
fa: رنگ پیوند شناور

en: Link Color
fa: رنگ پیوند

en: Title Color
fa: رنگ عنوان

en: Border Color
fa: رنگ حاشیه

en: Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Override Color Scheme Colors
fa: بازنویسی رنگ‌های طرح رنگ

en: Scroll Offset Top
fa: پیمایش به بالا

en: Behavior
fa: رفتار

en: hide
fa: پنهان

en: show
fa: نمایش

en: Contents
fa: محتوا

en: Header
fa: سربرگ

en: Click "Enable TOC" for automatic add table of contents to this post.
fa: روی "فعال‌سازی جدول محتوا" کلیک کنید تا جدول محتوا را به صورت خودکار این پست اضافه کند.

en: Customize
fa: شخصی سازی

en: Overridden settings:
fa: تنظیمات بازنویسی شده:

en: The table of contents will be automatic added to this post.
fa: جدول محتوا به صورت خودکار به این نوشته اضافه شده است.

en: Saved!
fa: ذخیره شد!

en: Save
fa: ذخیره

en: By default, items of contents will be hidden
fa: به صورت پیش‌فرض، موارد محتوا پنهان شده‌اند.

en: Without title
fa: بدون عنوان

en: Enable
fa: فعال‌سازی

en: If the count of headings in the post is less, then table of contents is not displayed.
fa: اگر تعداد تیترهای موجود در نوشته کمتر باشد، جدول محتویات نمایش داده نمی‌شود.

en: Click to override default value
fa: برای بازنویسی مقدار پیش‌فرض کلیک کنید

en: default
fa: پیش‌فرض

en: Appearance
fa: ظاهر

en: General
fa: همگانی

en: Customize Table of Contents
fa: سفارشی‌سازی جدول محتوا

en: Cancel
fa: رد کردن

en: from scheme
fa: از طرح

en: Table of Contents Settings
fa: تنظیمات جدول محتوا

en: empty
fa: خالی

en: Color Scheme
fa: رنگ طرح

en: Items Font Size
fa: اندازه قلم آیتم‌ها

en: Title Font Weight
fa: وزن قلم عنوان

en: Title Font Size
fa: اندازه فونت عنوان

en: Float
fa: شناور

en: Width
fa: پهنا

en: Smooth Scroll Offset Top
fa: پیمایش نرم به بالا

en: Smooth Scroll
fa: پیمایش نرم

en: Hide Items
fa: پنهان‌سازی موارد

en: Label Hide
fa: پنهان‌سازی برچسب

en: Label Show
fa: نمایش برچسب

en: Toggle Show/Hide
fa: پنهان/نمایش وضعیت

en: Title
fa: عنوان

en: Numeration
fa: شماره‌گذاری

en: Disabled
fa: غیرفعال شده

en: Enabled
fa: فعال شد

en: Hierarchical View
fa: نمایش سلسله مراتبی

en: Depth
fa: عمق

en: Minimal Count of Headings
fa: حداقل تعداد تیترها

en: Position
fa: جایگاه

note: translators: verb
en: Edit
fa: ویرایش

en: Table of Contents
fa: فهرست محتوا

en: Settings
fa: تنظیمات
