Advanced Custom Fields Pro v5.7.11 - en to fa_IR translation catalogue (1313 entries)

en:  (Duplicated from %s)
fa_IR: (کپی شده از %s)

en: %1$s is not one of %2$s
fa_IR: %1$s یکی از %2$s نیست

en: %1$s must be of post type %2$s. | %1$s must be of one of the following post types: %2$s
fa_IR[0]: %1$s باید یکی از انواع پست زیر باشد: %2$s
fa_IR[1]: %1$s باید از نوع پست %2$s باشد.

en: %1$s must contain at least %2$s %3$s layout. | %1$s must contain at least %2$s %3$s layouts.
fa_IR[0]: %1$s باید حداقل دارای طرح‌بندی %2$s %3$s باشد.
fa_IR[1]: %1$s باید حداقل دارای طرح‌بندی %2$s %3$s باشد.

en: %1$s must contain at most %2$s %3$s layout. | %1$s must contain at most %2$s %3$s layouts.
fa_IR[0]: %1$s باید حداکثر دارای طرح‌بندی %2$s %3$s باشد.
fa_IR[1]: %1$s باید حداکثر دارای طرح‌بندی %2$s %3$s باشد.

en: %1$s must have a user with the %2$s role. | %1$s must have a user with one of the following roles: %2$s
fa_IR[0]: %1$s باید کاربری با یکی از نقش‌های زیر داشته باشد: %2$s
fa_IR[1]: %1$s باید کاربری با نقش %2$s داشته باشد.

en: %1$s must have a valid post ID.
fa_IR: %1$s باید شناسه پست معتبر داشته باشد.

en: %1$s must have a valid user ID.
fa_IR: %1$s باید یک شناسه کاربری معتبر داشته باشد.

en: %1$s must have term %2$s. | %1$s must have one of the following terms: %2$s
fa_IR[0]: %1$s باید یکی از شرایط زیر را داشته باشد: %2$s
fa_IR[1]: %1$s باید دارای عبارت %2$s باشد.

en: %1$s requires at least %2$s selection | %1$s requires at least %2$s selections
fa_IR[0]: %1$s به حداقل %2$s انتخاب نیاز دارد
fa_IR[1]: %1$s حداقل به انتخاب %2$s نیاز دارد

en: %d fields require attention
fa_IR: %d فیلد نیاز به توجه دارد

en: %s Archives
fa_IR: %s آرشیو

en: %s Attributes
fa_IR: ویژگی های %s

en: %s Field
fa_IR: فیلد %s

en: %s Link
fa_IR: %s لینک

en: %s added
fa_IR: %s اضافه شد

en: %s already exists
fa_IR: %s از قبل وجود دارد

en: %s fields
fa_IR: %s فیلدها

en: %s list
fa_IR: لیست %s

en: %s list navigation
fa_IR: پیمایش لیست %s

en: %s must be of type array or null.
fa_IR: %s باید از نوع آرایه یا تهی باشد.

en: %s options page created
fa_IR: صفحه گزینه های %s ایجاد شد

en: %s options page updated
fa_IR: صفحه گزینه های %s به روز شد

en: %s post type created
fa_IR: نوع پست %s ایجاد شد

en: %s post type updated
fa_IR: نوع پست %s به روز شد

en: %s published privately.
fa_IR: %s به صورت خصوصی منتشر شد.

en: %s published.
fa_IR: %s منتشر شد.

en: %s requires a valid attachment ID.
fa_IR: %s به شناسه پیوست معتبر نیاز دارد.

en: %s reverted to draft.
fa_IR: %s به پیش‌نویس بازگشت.

en: %s scheduled.
fa_IR: %s برنامه ریزی شد.

en: %s settings
fa_IR: تنظیمات %s

en: %s taxonomy created
fa_IR: طبقه بندی %s ایجاد شد

en: %s taxonomy updated
fa_IR: طبقه بندی %s به روز شد

en: %s updated.
fa_IR: %s به روز شد.

en: %s value is required
fa_IR: مقدار %s مورد نیاز است

en: '%s' is not a valid email address
fa_IR: '%s' یک آدرس ایمیل معتبر نیست

en: (no label)
fa_IR: (بدون برچسب)

en: (no title)
fa_IR: (بدون عنوان)

en: (this field)
fa_IR: (این زمینه)

en: . The Custom Post Type UI plugin can be deactivated.
fa_IR: . افزونه Custom Post Type UI را می توان غیرفعال کرد.

en: 1 field requires attention
fa_IR: 1 فیلد نیاز به توجه دارد

en: 4 Months Free
fa_IR: 4 ماه رایگان

en: <a href="%s" target="_blank">Discussions</a>. We have an active and friendly community on our Community Forums who may be able to help you figure out the 'how-tos' of the ACF world.
fa_IR: <a href="%s" target="_blank">بحث‌ها</a>. ما یک انجمن فعال و دوستانه در تالارهای گفتمان انجمن خود داریم که ممکن است بتواند به شما کمک کند تا «چگونگی‌های» دنیای ACF را بفهمید.

en: <a href="%s" target="_blank">Documentation</a>. Our extensive documentation contains references and guides for most situations you may encounter.
fa_IR: <a href="%s" target="_blank">اسناد</a>. اسناد گسترده ما حاوی مراجع و راهنماهایی برای اکثر موقعیت هایی است که ممکن است با آنها روبرو شوید.

en: <a href="%s" target="_blank">Help Desk</a>. The support professionals on our Help Desk will assist with your more in depth, technical challenges.
fa_IR: <a href="%s" target="_blank">میز کمک</a>. متخصصان پشتیبانی در میز راهنمایی ما با چالش‌های فنی و عمیق‌تر به شما کمک می‌کنند.

en: <b>ACF Activation Error</b>
fa_IR: <b>خطای فعال سازی ACF</b>

en: <b>ACF Activation Error</b>. An error occurred when connecting to activation server
fa_IR: <b>خطای فعال سازی ACF</b>. هنگام اتصال به سرور فعال سازی خطایی روی داد

en: <b>ACF Activation Error</b>. Could not connect to activation server
fa_IR: <b>خطای فعال سازی ACF</b>. اتصال به سرور فعال سازی امکان پذیر نیست

en: <b>ACF Activation Error</b>. Your defined license key has changed, but an error occurred when connecting to activation server
fa_IR: <b>خطای فعال سازی ACF</b>. کلید مجوز تعریف شده شما تغییر کرده است، اما هنگام اتصال به سرور فعال سازی خطایی رخ داده است

en: <b>ACF Activation Error</b>. Your defined license key has changed, but an error occurred when deactivating your old licence
fa_IR: <b>خطای فعال سازی ACF</b>. کلید مجوز تعریف شده شما تغییر کرده است، اما هنگام غیرفعال کردن مجوز قدیمی خطایی رخ داده است

en: <b>Error</b>. Could not authenticate update package. Please check again or deactivate and reactivate your ACF PRO license.
fa_IR: <b>خطا</b>. بسته به‌روزرسانی تأیید اعتبار نشد. لطفاً دوباره بررسی کنید یا مجوز ACF PRO خود را غیرفعال و دوباره فعال کنید.

en: <b>Error</b>. Could not connect to update server
fa_IR: <b>خطا</b>. اتصال به سرور به روز نشد

en: <b>Error</b>. Your license for this site has expired or been deactivated. Please reactivate your ACF PRO license.
fa_IR: <b>خطا</b>. مجوز شما برای این سایت منقضی شده یا غیرفعال شده است. لطفا مجوز ACF PRO خود را دوباره فعال کنید.

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen.
fa_IR: موارد <b></b> را انتخاب کنید تا آنها را از صفحه ویرایش <b>پنهان کنید</b>.

en: <strong>%1$s</strong> - We've detected one or more calls to retrieve ACF field values before ACF has been initialized. This is not supported and can result in malformed or missing data. <a href="%2$s" target="_blank">Learn how to fix this</a>.
fa_IR: <strong>%1$s</strong> - قبل از اینکه ACF مقداردهی شود، یک یا چند تماس برای بازیابی مقادیر فیلد ACF شناسایی کرده‌ایم. این مورد پشتیبانی نمی‌شود و می‌تواند منجر به داده‌های ناقص یا از دست رفته شود. <a href="%2$s" target="_blank">با نحوه رفع این مشکل آشنا شوید</a>.

en: <strong>Error</strong>: %s
fa_IR: <strong>خطا</strong>: %s

en: A PHP function name to be called for sanitizing taxonomy data saved from a meta box.
fa_IR: یک نام تابع PHP که برای پاکسازی داده های طبقه بندی ذخیره شده از یک متا باکس فراخوانی می شود.

en: A PHP function name to be called to handle the content of a meta box on your taxonomy.
fa_IR: یک نام تابع PHP که برای مدیریت محتوای متا باکس در طبقه بندی شما فراخوانی می شود.

en: A PHP function name to be called when setting up the meta boxes for the edit screen.
fa_IR: یک نام تابع PHP که هنگام تنظیم جعبه های متا برای صفحه ویرایش فراخوانی می شود.

en: A basic text input, useful for storing single string values.
fa_IR: یک ورودی متن اصلی، مفید برای ذخیره مقادیر تک رشته ای.

en: A basic textarea input for storing paragraphs of text.
fa_IR: یک ورودی ناحیه متنی اولیه برای ذخیره پاراگراف های متن.

en: A descriptive summary of the options page.
fa_IR: خلاصه توصیفی از صفحه گزینه ها.

en: A descriptive summary of the post type.
fa_IR: خلاصه توصیفی از نوع پست.

en: A descriptive summary of the taxonomy.
fa_IR: خلاصه ای توصیفی از طبقه بندی.

en: A descriptive summary of the term.
fa_IR: خلاصه توصیفی از اصطلاح.

en: A dropdown list with a selection of choices that you specify.
fa_IR: یک لیست کشویی با مجموعه ای از انتخاب هایی که شما مشخص می کنید.

en: A dual-column interface to select one or more posts, pages, or custom post type items to create a relationship with the item that you're currently editing. Includes options to search and filter.
fa_IR: یک رابط دو ستونی برای انتخاب یک یا چند پست، صفحه یا موارد سفارشی نوع پست برای ایجاد رابطه با موردی که در حال حاضر در حال ویرایش آن هستید. شامل گزینه هایی برای جستجو و فیلتر است.

en: A group of buttons with values that you specify, users can choose one option from the values provided.
fa_IR: گروهی از دکمه‌ها با مقادیری که شما مشخص می‌کنید، کاربران می‌توانند یک گزینه را از مقادیر ارائه شده انتخاب کنند.

en: A group of checkbox inputs that allow the user to select one, or multiple values that you specify.
fa_IR: گروهی از ورودی‌های چک باکس که به کاربر اجازه می‌دهد یک یا چند مقداری را که شما مشخص کرده‌اید انتخاب کند.

en: A group of radio button inputs that allows the user to make a single selection from values that you specify.
fa_IR: گروهی از ورودی‌های دکمه رادیویی که به کاربر اجازه می‌دهد از مقادیری که شما مشخص کرده‌اید، یک انتخاب واحد انجام دهد.

en: A link to a %s
fa_IR: پیوندی به %s

en: A link to a %s.
fa_IR: پیوندی به %s.

en: A link to a post.
fa_IR: پیوندی به یک پست

en: A link to a tag
fa_IR: پیوندی به یک برچسب

en: A text input specifically designed for storing email addresses.
fa_IR: یک ورودی متنی که به طور خاص برای ذخیره آدرس های ایمیل طراحی شده است.

en: A text input specifically designed for storing web addresses.
fa_IR: یک ورودی متنی که به طور خاص برای ذخیره آدرس های وب طراحی شده است.

en: A toggle that allows you to pick a value of 1 or 0 (on or off, true or false, etc). Can be presented as a stylized switch or checkbox.
fa_IR: کلیدی که به شما امکان می دهد مقدار 1 یا 0 را انتخاب کنید (روشن یا خاموش، درست یا نادرست و غیره). می تواند به عنوان یک سوئیچ یا چک باکس تلطیف شده ارائه شود.

en: ACF <a href="%s" target="_blank">options pages</a> are custom admin pages for managing global settings via fields. You can create multiple pages and sub-pages.
fa_IR: ACF <a href="%s" target="_blank">صفحات گزینه‌ها</a> صفحات مدیریت سفارشی برای مدیریت تنظیمات جهانی از طریق فیلدها هستند. می توانید چندین صفحه و صفحات فرعی ایجاد کنید.

en: ACF Blocks
fa_IR: بلوک های ACF

en: ACF uses <a href="%s" target="_blank">field groups</a> to group custom fields together, and then attach those fields to edit screens.
fa_IR: ACF از <a href="%s" target="_blank">گروه‌های فیلد</a> برای گروه‌بندی فیلدهای سفارشی با هم استفاده می‌کند و سپس آن فیلدها را برای ویرایش صفحه‌ها پیوست می‌کند.

en: Accordion
fa_IR: آکاردئون

en: Activate
fa_IR: فعال کنید

en: Activate License
fa_IR: لایسنس را فعال کنید

en: Activate this item
fa_IR: این مورد را فعال کنید

en: Active
fa_IR: فعال

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: فعال <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[1]: Active <span class="count">(%s)</span>

en: Active post types are enabled and registered with WordPress.
fa_IR: انواع پست های فعال با وردپرس فعال و ثبت می شوند.

en: Active taxonomies are enabled and registered with WordPress.
fa_IR: طبقه بندی های فعال با وردپرس فعال و ثبت می شوند.

en: Add
fa_IR: اضافه کردن

en: Add 'other' choice to allow for custom values
fa_IR: برای اجازه دادن به مقادیر سفارشی، گزینه "دیگر" را اضافه کنید

en: Add / Edit
fa_IR: افزودن / ویرایش

en: Add Custom
fa_IR: سفارشی اضافه کنید

en: Add Field
fa_IR: فیلد را اضافه کنید

en: Add Field Group
fa_IR: افزودن گروه فیلد

en: Add File
fa_IR: افزودن فایل

en: Add Image
fa_IR: تصویر اضافه کن

en: Add Image to Gallery
fa_IR: اضافه کردن تصویر به گالری

en: Add Layout
fa_IR: اضافه کردن Layout

en: Add New
fa_IR: جدید اضافه کن

en: Add New %s
fa_IR: %s جدید اضافه کنید

en: Add New Field
fa_IR: فیلد جدید اضافه کنید

en: Add New Field Group
fa_IR: افزودن گروه فیلد جدید

en: Add New Item
fa_IR: مورد جدیدی اضافه کنید

en: Add New Layout
fa_IR: اضافه کردن طرح بندی جدید

en: Add New Options Page
fa_IR: افزودن صفحه گزینه های جدید

en: Add New Post
fa_IR: افزودن پست جدید

en: Add New Post Type
fa_IR: افزودن نوع پست جدید

en: Add New Tag
fa_IR: برچسب جدید اضافه کنید

en: Add New Taxonomy
fa_IR: اضافه کردن طبقه بندی جدید

en: Add Options Page
fa_IR: افزودن صفحه گزینه ها

en: Add Or Remove Items
fa_IR: افزودن یا حذف موارد

en: Add Post Type
fa_IR: افزودن نوع پست

en: Add Row
fa_IR: ردیف اضافه کنید

en: Add Taxonomy
fa_IR: طبقه بندی را اضافه کنید

en: Add Toggle All
fa_IR: اضافه کردن تغییر همه

en: Add Your First Field
fa_IR: اولین فیلد خود را اضافه کنید

en: Add Your First Field Group
fa_IR: اولین گروه فیلد خود را اضافه کنید

en: Add Your First Options Page
fa_IR: صفحه اول گزینه های خود را اضافه کنید

en: Add Your First Post Type
fa_IR: اولین نوع پست خود را اضافه کنید

en: Add Your First Taxonomy
fa_IR: اولین طبقه بندی خود را اضافه کنید

en: Add fields
fa_IR: افزودن زمینه

en: Add fields to %s
fa_IR: فیلدها را به %s اضافه کنید

en: Add layout
fa_IR: طرح بندی را اضافه کنید

en: Add new choice
fa_IR: انتخاب جدید اضافه کنید

en: Add or remove %s
fa_IR: %s را اضافه یا حذف کنید

en: Add or remove tags
fa_IR: برچسب ها را اضافه یا حذف کنید

en: Add row
fa_IR: ردیف اضافه کنید

en: Add rule group
fa_IR: گروه قوانین را اضافه کنید

en: Add this %s to the location rules of the selected field groups.
fa_IR: این %s را به قوانین مکان گروه های فیلد انتخابی اضافه کنید.

en: Add title
fa_IR: عنوان اضافه کن

en: Add to gallery
fa_IR: به گالری اضافه کنید

en: Adds 'Post Type Archive' items with this label to the list of posts shown when adding items to an existing menu in a CPT with archives enabled. Only appears when editing menus in 'Live Preview' mode and a custom archive slug has been provided.
fa_IR: موارد "ارسال نوع بایگانی" را با این برچسب به لیست پست های نشان داده شده هنگام اضافه کردن موارد به منوی موجود در CPT با بایگانی فعال می کند. فقط هنگام ویرایش منوها در حالت "پیش نمایش زنده" ظاهر می شود و یک اسلایدهای بایگانی سفارشی ارائه شده است.

en: Admin Menu Parent
fa_IR: منوی مدیریت والدین

en: Admin editor navigation in the sidebar menu.
fa_IR: ناوبری ویرایشگر مدیریت در منوی نوار کناری.

en: Admin menu name for the post type.
fa_IR: نام منوی مدیریت برای نوع پست.

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: Advanced Configuration
fa_IR: پیکربندی پیشرفته

en: Advanced Custom Fields
fa_IR: فیلدهای سفارشی پیشرفته

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields PRO.
fa_IR: Advanced Custom Fields و Advanced Custom Fields PRO نباید همزمان فعال باشند. ما به طور خودکار Advanced Custom Fields PRO را غیرفعال کردیم.

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields.
fa_IR: Advanced Custom Fields و Advanced Custom Fields PRO نباید همزمان فعال باشند. ما به طور خودکار فیلدهای سفارشی پیشرفته را غیرفعال کرده ایم.

en: Advanced Custom Fields logo
fa_IR: لوگوی فیلدهای سفارشی پیشرفته

en: Advanced Settings
fa_IR: تنظیمات پیشرفته

en: All
fa_IR: همه

en: All %s
fa_IR: همه %s

en: All %s formats
fa_IR: همه قالب‌های %s

en: All Items
fa_IR: همه موارد

en: All Posts
fa_IR: همه پست ها

en: All Tags
fa_IR: همه برچسب ها

en: All fields from %s field group
fa_IR: همه فیلدها از گروه فیلد %s

en: All images
fa_IR: همه تصاویر

en: All post types
fa_IR: همه انواع پست

en: All taxonomies
fa_IR: همه طبقه بندی ها

en: All user roles
fa_IR: همه نقش های کاربر

en: Allow 'custom' values to be added
fa_IR: اجازه دهید مقادیر «سفارشی» اضافه شوند

en: Allow Archives URLs
fa_IR: نشانی‌های وب بایگانی را مجاز کنید

en: Allow Custom Values
fa_IR: مقادیر سفارشی را مجاز کنید

en: Allow HTML markup to display as visible text instead of rendering
fa_IR: به نشانه گذاری HTML اجازه دهید به جای رندر، به صورت متن قابل مشاهده نمایش داده شود

en: Allow Null
fa_IR: اجازه Null

en: Allow Other Choice
fa_IR: اجازه انتخاب دیگر

en: Allow items to be added to menus in the 'Appearance' > 'Menus' screen. Must be turned on in 'Screen options'.
fa_IR: اجازه دهید آیتم‌ها به منوها در صفحه «ظاهر» > «منوها» اضافه شوند. باید در «گزینه‌های صفحه» روشن شود.

en: Allow new terms to be created whilst editing
fa_IR: اجازه دهید در حین ویرایش، عبارات جدیدی ایجاد شود

en: Allow the post type to be exported from 'Tools' > 'Export'.
fa_IR: اجازه دهید نوع پست از «ابزار» > «صادر کردن» صادر شود.

en: Allow this accordion to open without closing others.
fa_IR: اجازه دهید این آکاردئون بدون بستن دیگران باز شود.

en: Allowed File Types
fa_IR: انواع فایل های مجاز

en: Allows the selection of one or more taxonomy terms based on the criteria and options specified in the fields settings.
fa_IR: به انتخاب یک یا چند عبارت طبقه بندی بر اساس معیارها و گزینه های مشخص شده در تنظیمات فیلدها اجازه می دهد.

en: Allows the selection of one or more users which can be used to create relationships between data objects.
fa_IR: به انتخاب یک یا چند کاربر اجازه می دهد تا از آنها برای ایجاد روابط بین اشیاء داده استفاده شود.

en: Allows you to define, create and manage content with total control by creating layouts that contain subfields that content editors can choose from.
fa_IR: به شما امکان می‌دهد با ایجاد طرح‌بندی‌هایی که حاوی فیلدهای فرعی است که ویرایشگران محتوا می‌توانند از بین آن‌ها انتخاب کنند، محتوا را با کنترل کامل تعریف، ایجاد و مدیریت کنید.

en: Allows you to group and organize custom fields into collapsable panels that are shown while editing content. Useful for keeping large datasets tidy.
fa_IR: به شما امکان می‌دهد تا فیلدهای سفارشی را در پانل‌های جمع‌شونده که هنگام ویرایش محتوا نشان داده می‌شوند، گروه‌بندی و سازماندهی کنید. برای مرتب نگه داشتن مجموعه داده های بزرگ مفید است.

en: Allows you to group fields into tabbed sections in the edit screen. Useful for keeping fields organized and structured.
fa_IR: به شما امکان می‌دهد فیلدها را در بخش‌های تب‌دار در صفحه ویرایش گروه‌بندی کنید. برای سازماندهی و ساختاربندی زمینه ها مفید است.

en: Allows you to select and display existing fields. It does not duplicate any fields in the database, but loads and displays the selected fields at run-time. The Clone field can either replace itself with the selected fields or display the selected fields as a group of subfields.
fa_IR: به شما امکان می دهد فیلدهای موجود را انتخاب و نمایش دهید. هیچ فیلدی را در پایگاه داده کپی نمی کند، اما فیلدهای انتخاب شده را در زمان اجرا بارگیری و نمایش می دهد. فیلد Clone می تواند خود را با فیلدهای انتخابی جایگزین کند یا فیلدهای انتخاب شده را به صورت گروهی از زیرفیلدها نمایش دهد.

en: Allows you to specify a link and its properties such as title and target using the WordPress native link picker.
fa_IR: به شما امکان می دهد یک پیوند و ویژگی های آن مانند عنوان و هدف را با استفاده از انتخابگر پیوند بومی وردپرس مشخص کنید.

en: Alt Text
fa_IR: متن جایگزین

en: Alters the permalink structure to add the `WP_Rewrite::$front` prefix to URLs.
fa_IR: ساختار پیوند ثابت را برای افزودن پیشوند «WP_Rewrite::$front» به URL ها تغییر می دهد.

en: An input for providing a password using a masked field.
fa_IR: ورودی برای ارائه رمز عبور با استفاده از یک فیلد پوشانده شده.

en: An input for selecting a numerical value within a specified range using a range slider element.
fa_IR: ورودی برای انتخاب یک مقدار عددی در یک محدوده مشخص با استفاده از یک عنصر لغزنده محدوده.

en: An input limited to numerical values.
fa_IR: ورودی محدود به مقادیر عددی.

en: An interactive UI for picking a date and time. The date return format can be customized using the field settings.
fa_IR: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب تاریخ و زمان. قالب بازگشت تاریخ را می توان با استفاده از تنظیمات فیلد سفارشی کرد.

en: An interactive UI for picking a date. The date return format can be customized using the field settings.
fa_IR: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب تاریخ. قالب بازگشت تاریخ را می توان با استفاده از تنظیمات فیلد سفارشی کرد.

en: An interactive UI for picking a time. The time format can be customized using the field settings.
fa_IR: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب زمان. قالب زمان را می توان با استفاده از تنظیمات فیلد سفارشی کرد.

en: An interactive UI for selecting a color, or specifying a Hex value.
fa_IR: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب یک رنگ یا تعیین مقدار Hex.

en: An interactive UI for selecting a location using Google Maps. Requires a Google Maps API key and additional configuration to display correctly.
fa_IR: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب مکان با استفاده از نقشه های گوگل. برای نمایش صحیح به کلید Google Maps API و پیکربندی اضافی نیاز دارد.

en: An interactive and customizable UI for picking one or many posts, pages or post type items with the option to search.
fa_IR: یک رابط کاربری تعاملی و قابل تنظیم برای انتخاب یک یا چند پست، صفحه یا موارد نوع پست با گزینه جستجو.

en: An interactive component for embedding videos, images, tweets, audio and other content by making use of the native WordPress oEmbed functionality.
fa_IR: یک مؤلفه تعاملی برای جاسازی فیلم ها، تصاویر، توییت ها، صدا و سایر محتواها با استفاده از عملکرد بومی وردپرس oEmbed.

en: An interactive dropdown to select one or more posts, pages, custom post type items or archive URLs, with the option to search.
fa_IR: یک کشویی تعاملی برای انتخاب یک یا چند پست، صفحه، موارد سفارشی نوع پست یا نشانی‌های وب بایگانی، با گزینه جستجو.

en: An interactive interface for managing a collection of attachments, such as images.
fa_IR: یک رابط تعاملی برای مدیریت مجموعه ای از پیوست ها ، مانند تصاویر.

en: An update to ACF is available, but it is not compatible with your version of WordPress. Please upgrade to WordPress %s or newer to update ACF.
fa_IR: به روز رسانی ACF در دسترس است، اما با نسخه وردپرس شما سازگار نیست. لطفاً برای به روز رسانی ACF به وردپرس %s یا جدیدتر ارتقا دهید.

en: Any post status
fa_IR: هر وضعیت پست

en: Appearance
fa_IR: ظاهر

en: Appearance Menus Support
fa_IR: پشتیبانی از منوهای ظاهر

en: Appears after the input
fa_IR: بعد از ورودی ظاهر می شود

en: Appears as an item in the 'New' menu in the admin bar.
fa_IR: به عنوان یک آیتم در منوی "جدید" در نوار مدیریت ظاهر می شود.

en: Appears before the input
fa_IR: قبل از ورودی ظاهر می شود

en: Appears in the admin bar in the 'All Posts' view, provided the post type supports archives and the home page is not an archive of that post type.
fa_IR: در نوار مدیریت در نمای "همه پست ها" ظاهر می شود، مشروط بر اینکه نوع پست از بایگانی ها پشتیبانی می کند و صفحه اصلی بایگانی از آن نوع پست نباشد.

en: Appears when creating a new post
fa_IR: هنگام ایجاد یک پست جدید ظاهر می شود

en: Appears within the input
fa_IR: در ورودی ظاهر می شود

en: Append
fa_IR: ضمیمه

en: Append to the end
fa_IR: به انتها اضافه کنید

en: Archive
fa_IR: بایگانی

en: Archive Slug
fa_IR: بایگانی Slug

en: Archives
fa_IR: آرشیوها

en: Archives Nav Menu
fa_IR: منوی پیمایش بایگانی

en: Are you sure?
fa_IR: مطمئنی؟

en: As the button label for selecting to use an image as the featured image.
fa_IR: به عنوان برچسب دکمه برای انتخاب استفاده از یک تصویر به عنوان تصویر برجسته.

en: As the button label when adding media to content.
fa_IR: به عنوان برچسب دکمه هنگام افزودن رسانه به محتوا.

en: As the button label when removing the featured image.
fa_IR: به عنوان برچسب دکمه هنگام حذف تصویر برجسته.

en: As the button label when setting the featured image.
fa_IR: به عنوان برچسب دکمه هنگام تنظیم تصویر برجسته.

en: Assign Terms Capability
fa_IR: قابلیت تعیین شرایط

en: Assign a <a href="%s" target="_blank">field group</a> to add fields to this block.
fa_IR: یک <a href="%s" target="_blank">گروه فیلد</a> را برای افزودن فیلدها به این بلوک اختصاص دهید.

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band
fa_IR: برای ایجاد یک سلسله مراتب یک عبارت والد اختصاص دهید. برای مثال، اصطلاح جاز، والد Bebop و Big Band است

en: Assigns a title for navigation link block variation used in the block editor.
fa_IR: عنوانی را برای تغییر بلوک پیوند پیمایش مورد استفاده در ویرایشگر بلوک اختصاص می دهد.

en: Assigns parent item text, but with a colon (:) added to the end.
fa_IR: متن مورد والد را اختصاص می دهد، اما با یک دونقطه (:) به انتهای آن اضافه می شود.

en: Assigns parent item text. Only used on hierarchical taxonomies.
fa_IR: متن مورد والد را اختصاص می دهد. فقط در طبقه بندی های سلسله مراتبی استفاده می شود.

en: Assigns popular items text. Only used for non-hierarchical taxonomies.
fa_IR: متن موارد محبوب را اختصاص می دهد. فقط برای طبقه بندی های غیر سلسله مراتبی استفاده می شود.

en: Assigns search items text.
fa_IR: متن موارد جستجو را اختصاص می دهد.

en: Assigns text to the Title field of the Most Used tab.
fa_IR: متن را به فیلد عنوان برگه بیشترین استفاده اختصاص می دهد.

en: Assigns text to the filter button in the posts lists table.
fa_IR: متن را به دکمه فیلتر در جدول لیست پست ها اختصاص می دهد.

en: Assigns text to the table hidden heading.
fa_IR: متنی را به عنوان پنهان جدول اختصاص می دهد.

en: Assigns text to the table pagination hidden heading.
fa_IR: متن را به عنوان پنهان صفحه بندی جدول اختصاص می دهد.

en: Assigns the 'choose from most used' text used in the meta box when JavaScript is disabled. Only used on non-hierarchical taxonomies.
fa_IR: وقتی جاوا اسکریپت غیرفعال است، متن «انتخاب از پرکاربردترین» را که در متا باکس استفاده می‌شود، اختصاص می‌دهد. فقط در طبقه بندی های غیر سلسله مراتبی استفاده می شود.

en: Assigns the add new item text.
fa_IR: متن افزودن مورد جدید را اختصاص می دهد.

en: Assigns the add or remove items text used in the meta box when JavaScript is disabled. Only used on non-hierarchical taxonomies
fa_IR: وقتی جاوا اسکریپت غیرفعال است، متن افزودن یا حذف موارد مورد استفاده در جعبه متا را اختصاص می دهد. فقط در طبقه بندی های غیر سلسله مراتبی استفاده می شود

en: Assigns the all items text.
fa_IR: متن همه موارد را اختصاص می دهد.

en: Assigns the menu name text.
fa_IR: متن نام منو را اختصاص می دهد.

en: Assigns the new item name text.
fa_IR: متن نام مورد جدید را اختصاص می دهد.

en: Assigns the separate item with commas text used in the taxonomy meta box. Only used on non-hierarchical taxonomies.
fa_IR: آیتم جداگانه را با متن کاما مورد استفاده در جعبه متا طبقه بندی اختصاص می دهد. فقط در طبقه بندی های غیر سلسله مراتبی استفاده می شود.

en: Assigns the text displayed in the posts and media list tables when no tags or categories are available.
fa_IR: وقتی هیچ برچسب یا دسته‌ای در دسترس نباشد، متن نمایش داده شده در جدول‌های فهرست رسانه‌ها و پست‌ها را اختصاص می‌دهد.

en: Assigns the text displayed when clicking the 'choose from most used' text in the taxonomy meta box when no tags are available, and assigns the text used in the terms list table when there are no items for a taxonomy.
fa_IR: زمانی که هیچ برچسبی در دسترس نباشد، متن نمایش داده شده را هنگام کلیک کردن بر روی متن «انتخاب از پرکاربردترین» در متا باکس طبقه‌بندی اختصاص می‌دهد، و وقتی هیچ موردی برای طبقه‌بندی وجود ندارد، متن مورد استفاده در جدول فهرست اصطلاحات را اختصاص می‌دهد.

en: Assigns the text used to link back to the main index after updating a term.
fa_IR: پس از به‌روزرسانی یک عبارت، متن مورد استفاده برای پیوند دادن به فهرست اصلی را اختصاص می‌دهد.

en: Assigns the update item text.
fa_IR: متن مورد به‌روزرسانی را اختصاص می‌دهد.

en: At the top of the editor screen when adding a new item.
fa_IR: در بالای صفحه ویرایشگر هنگام افزودن یک مورد جدید.

en: At the top of the editor screen when editing a term.
fa_IR: در بالای صفحه ویرایشگر هنگام ویرایش یک عبارت.

en: At the top of the editor screen when editing an item.
fa_IR: در بالای صفحه ویرایشگر هنگام ویرایش یک مورد.

en: At the top of the items screen when searching for an item.
fa_IR: در بالای صفحه موارد هنگام جستجوی یک مورد.

en: At the top of the post type list screen when there are no posts in the trash.
fa_IR: وقتی هیچ پستی در سطل زباله وجود ندارد، در بالای صفحه فهرست پست تایپ کنید.

en: At the top of the post type list screen when there are no posts to display.
fa_IR: وقتی هیچ پستی برای نمایش وجود ندارد، در بالای صفحه فهرست پست تایپ کنید.

en: Attachment
fa_IR: پیوست

en: Attachments
fa_IR: پیوست ها

en: Attributes Meta Box
fa_IR: Meta Box صفات

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Autoload Options
fa_IR: گزینه های بارگذاری خودکار

en: Automatically add &lt;br&gt;
fa_IR: افزودن خودکار &lt;br&gt;

en: Automatically add paragraphs
fa_IR: اضافه کردن خودکار پاراگراف ها

en: Available with ACF PRO
fa_IR: با ACF PRO موجود است

en: Awaiting save
fa_IR: در انتظار ذخیره

en: Back To Items
fa_IR: بازگشت به موارد

en: Back to all tools
fa_IR: بازگشت به همه ابزارها

en: Base URL
fa_IR: لینک پایه

en: Basic
fa_IR: پایه ای

en: Basic Settings
fa_IR: تنظیمات پایه

en: Before creating your first Field Group, we recommend first reading our <a href="%s" target="_blank">Getting started</a> guide to familiarize yourself with the plugin's philosophy and best practises.
fa_IR: قبل از ایجاد اولین گروه فیلد خود، توصیه می کنیم ابتدا راهنمای <a href="%s" target="_blank">شروع به کار</a> ما را مطالعه کنید تا با فلسفه و بهترین شیوه های افزونه آشنا شوید.

en: Below fields
fa_IR: زیر فیلدها

en: Below labels
fa_IR: زیر برچسب ها

en: Bidirectional
fa_IR: دو جهته

en: Block
fa_IR: مسدود کردن

en: Block type "%s" is already registered.
fa_IR: نوع بلوک "%s" قبلا ثبت شده است.

en: Block type name is required.
fa_IR: نام نوع بلوک مورد نیاز است.

en: Blocks
fa_IR: بلوک ها

en: Both (Array)
fa_IR: هر دو (آرایه)

en: Browse Fields
fa_IR: فیلدها را مرور کنید

en: Built for those that build with WordPress, by the team at %s
fa_IR: برای کسانی که با وردپرس می سازند، توسط تیم %s ساخته شده است

en: Bulk actions
fa_IR: اعمال توده

en: Button Group
fa_IR: گروه دکمه

en: Button Label
fa_IR: برچسب دکمه

en: By default the capabilities of the post type will inherit the 'Post' capability names, eg. edit_post, delete_posts. Enable to use post type specific capabilities, eg. edit_{singular}, delete_{plural}.
fa_IR: به‌طور پیش‌فرض، قابلیت‌های نوع پست، نام قابلیت «پست» را به ارث می‌برند، به عنوان مثال. edit_post، delete_posts. فعال کردن برای استفاده از قابلیت های خاص نوع پست، به عنوان مثال. edit_{مفرد}، delete_{جمع}.

en: By default the post type will get a new top level item in the admin menu. If an existing top level item is supplied here, the post type will be added as a submenu item under it.
fa_IR: به طور پیش‌فرض، نوع پست یک آیتم سطح بالای جدید در منوی مدیریت دریافت می‌کند. اگر یک مورد سطح بالای موجود در اینجا ارائه شود، نوع پست به عنوان یک آیتم زیر منو در زیر آن اضافه می شود.

en: By default, the option page stores field data in the options table. You can make the page load field data from a post, user, or term.
fa_IR: به طور پیش فرض، صفحه گزینه داده های فیلد را در جدول گزینه ها ذخیره می کند. می‌توانید داده‌های فیلد بارگذاری صفحه را از یک پست، کاربر یا عبارت انجام دهید.

en: Can Export
fa_IR: می تواند صادر کند

en: Cancel
fa_IR: لغو کنید

en: Capability
fa_IR: قابلیت

en: Caption
fa_IR: عنوان

en: Categories
fa_IR: دسته بندی ها

en: Categories Meta Box
fa_IR: دسته بندی متا باکس

en: Category
fa_IR: دسته بندی

en: Center
fa_IR: مرکز

en: Center the initial map
fa_IR: نقشه اولیه را در مرکز قرار دهید

en: Change content alignment
fa_IR: تراز محتوا را تغییر دهید

en: Character Limit
fa_IR: محدودیت کاراکتر

en: Check Again
fa_IR: دوباره بررسی کن

en: Check For Updates
fa_IR: برای به روز رسانی ها را بررسی کنید

en: Checkbox
fa_IR: چک باکس

en: Checkbox custom values cannot be empty. Uncheck any empty values.
fa_IR: مقادیر سفارشی جعبه چک نمی توانند خالی باشند. تیک هر مقدار خالی را بردارید.

en: Checked
fa_IR: بررسی شد

en: Child Page (has parent)
fa_IR: صفحه فرزند (دارای والدین)

en: Choice
fa_IR: انتخاب

en: Choices
fa_IR: انتخاب ها

en: Choose From Most Used
fa_IR: از پرکاربردترین ها را انتخاب کنید

en: Choose another post type to base the capabilities for this post type.
fa_IR: نوع پست دیگری را برای پایه گذاری قابلیت های این نوع پست انتخاب کنید.

en: Choose from over 30 field types. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
fa_IR: از بین بیش از 30 نوع زمینه انتخاب کنید. <a href="%s" target="_blank">بیشتر بیاموزید</a>.

en: Choose from the most used %s
fa_IR: از %s بیشترین استفاده را انتخاب کنید

en: Choose from the most used tags
fa_IR: از بین برچسب های پر استفاده انتخاب کنید

en: Class "%s" does not exist.
fa_IR: کلاس "%s" وجود ندارد.

en: Clear
fa_IR: پاک کردن

en: Clear color
fa_IR: رنگ شفاف

en: Clear location
fa_IR: پاک کردن مکان

en: Click the "%s" button below to start creating your layout
fa_IR: روی دکمه "%s" در زیر کلیک کنید تا شروع به ایجاد طرح بندی خود کنید

en: Click to initialize TinyMCE
fa_IR: برای مقداردهی اولیه TinyMCE کلیک کنید

en: Click to reorder
fa_IR: برای سفارش مجدد کلیک کنید

en: Click to toggle
fa_IR: برای جابجایی کلیک کنید

en: Clone Field
fa_IR: کلون فیلد

en: Close
fa_IR: بستن

en: Close Field
fa_IR: بستن فیلد

en: Close Modal
fa_IR: بستن Modal

en: Close modal
fa_IR: بستن مودال

en: Collapse Details
fa_IR: کوچک کردن جزئیات

en: Collapsed
fa_IR: فرو ریخت

en: Color Picker
fa_IR: انتخاب کننده رنگ

en: Color value
fa_IR: ارزش رنگ

en: Comma separated list. Leave blank for all types
fa_IR: لیست جدا شده با کاما برای همه انواع خالی بگذارید

en: Comment
fa_IR: اظهار نظر

en: Comments
fa_IR: نظرات

en: Conditional Logic
fa_IR: منطق شرطی

en: Connect selected terms to the post
fa_IR: اصطلاحات انتخاب شده را به پست متصل کنید

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Content Editor
fa_IR: ویرایشگر محتوا

en: Controller Class
fa_IR: کلاس کنترلر

en: Controls how new lines are rendered
fa_IR: نحوه نمایش خطوط جدید را کنترل می کند

en: Controls the meta box on the content editor screen. By default, the Categories meta box is shown for hierarchical taxonomies, and the Tags meta box is shown for non-hierarchical taxonomies.
fa_IR: کادر متا را در صفحه ویرایشگر محتوا کنترل می کند. به‌طور پیش‌فرض، جعبه متا دسته‌ها برای طبقه‌بندی‌های سلسله مراتبی و کادر متا برچسب‌ها برای طبقه‌بندی‌های غیر سلسله مراتبی نشان داده می‌شوند.

en: Copied
fa_IR: کپی شده

en: Copy to clipboard
fa_IR: کپی به کلیپ بورد

en: Create Terms
fa_IR: ایجاد شرایط

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
fa_IR: مجموعه‌ای از قوانین را ایجاد کنید تا تعیین کنید کدام صفحه‌های ویرایش از این فیلدهای سفارشی پیشرفته استفاده می‌کنند

en: Create a term for the taxonomy that cannot be deleted. It will not be selected for posts by default.
fa_IR: یک اصطلاح برای طبقه بندی ایجاد کنید که قابل حذف نباشد. به طور پیش فرض برای پست ها انتخاب نمی شود.

en: Create custom taxonomies to classify post type content
fa_IR: طبقه بندی های سفارشی برای طبقه بندی محتوای نوع پست ایجاد کنید

en: Create post type
fa_IR: ایجاد نوع پست

en: Create taxonomy
fa_IR: طبقه بندی ایجاد کنید

en: Created on %1$s at %2$s
fa_IR: در %1$s در %2$s ایجاد شد

en: Current Page
fa_IR: صفحه فعلی

en: Current User
fa_IR: کاربر فعلی

en: Current User Role
fa_IR: نقش کاربر فعلی

en: Current Version
fa_IR: نسخه فعلی

en: Custom Fields
fa_IR: فیلدهای سفارشی

en: Custom Meta Box
fa_IR: متا باکس سفارشی

en: Custom Meta Box Callback
fa_IR: پاسخ به تماس متا باکس سفارشی

en: Custom Permalink
fa_IR: پیوند ثابت سفارشی

en: Custom Query Variable
fa_IR: متغیر پرس و جو سفارشی

en: Custom Storage
fa_IR: ذخیره سازی سفارشی

en: Custom slug for the Archive URL.
fa_IR: slug سفارشی برای لینک بایگانی.

en: Custom:
fa_IR: سفارشی:

en: Customize WordPress with powerful, professional and intuitive fields.
fa_IR: وردپرس را با زمینه های قدرتمند، حرفه ای و بصری سفارشی کنید.

en: Customize the map height
fa_IR: ارتفاع نقشه را سفارشی کنید

en: Customize the query variable name
fa_IR: نام متغیر پرس و جو را سفارشی کنید

en: Customize the query variable name.
fa_IR: نام متغیر پرس و جو را سفارشی کنید.

en: Customize the slug used in the URL
fa_IR: Slug مورد استفاده در لینک را سفارشی کنید

en: Customize the slug used in the URL.
fa_IR: شلنگ مورد استفاده در لینک را سفارشی کنید.

en: Dashicon class name
fa_IR: نام کلاس Dashicon

en: Data Storage
fa_IR: ذخیره سازی داده ها

en: Database Upgrade Required
fa_IR: نیاز به ارتقای پایگاه داده

en: Database Upgrade complete. <a href="%s">Return to network dashboard</a>
fa_IR: ارتقای پایگاه داده کامل شد. <a href="%s">به داشبورد شبکه برگردید</a>

en: Database upgrade complete. <a href="%s">See what's new</a>
fa_IR: ارتقای پایگاه داده کامل شد. <a href="%s">چیزهای جدید را ببینید</a>

en: Date Picker
fa_IR: انتخابگر تاریخ

[ctx: Date Picker JS closeText]
en: Done
fa_IR: انجام شده

[ctx: Date Picker JS currentText]
en: Today
fa_IR: امروز

[ctx: Date Picker JS nextText]
en: Next
fa_IR: بعد

[ctx: Date Picker JS prevText]
en: Prev
fa_IR: قبلی

[ctx: Date Picker JS weekHeader]
en: Wk
fa_IR: هفته

en: Date Time Picker
fa_IR: انتخابگر تاریخ

[ctx: Date Time Picker JS amText]
en: AM
fa_IR: صبح

[ctx: Date Time Picker JS amTextShort]
en: A
fa_IR: آ

[ctx: Date Time Picker JS closeText]
en: Done
fa_IR: انجام شده

[ctx: Date Time Picker JS currentText]
en: Now
fa_IR: اکنون

[ctx: Date Time Picker JS hourText]
en: Hour
fa_IR: ساعت

[ctx: Date Time Picker JS microsecText]
en: Microsecond
fa_IR: میکروثانیه

[ctx: Date Time Picker JS millisecText]
en: Millisecond
fa_IR: میلی ثانیه

[ctx: Date Time Picker JS minuteText]
en: Minute
fa_IR: دقیقه

[ctx: Date Time Picker JS pmTextShort]
en: P
fa_IR: پ

[ctx: Date Time Picker JS secondText]
en: Second
fa_IR: دومین

[ctx: Date Time Picker JS selectText]
en: Select
fa_IR: انتخاب کنید

[ctx: Date Time Picker JS timeOnlyTitle]
en: Choose Time
fa_IR: زمان را انتخاب کنید

[ctx: Date Time Picker JS timeText]
en: Time
fa_IR: زمان

[ctx: Date Time Picker JS timezoneText]
en: Time Zone
fa_IR: منطقه زمانی

en: Deactivate
fa_IR: از کار انداختن

en: Deactivate License
fa_IR: غیرفعال کردن مجوز

en: Deactivate this item
fa_IR: این مورد را غیرفعال کنید

en: Default
fa_IR: پیش فرض

en: Default Template
fa_IR: الگوی پیش فرض

en: Default Term
fa_IR: اصطلاح پیش فرض

en: Default Value
fa_IR: مقدار پیش فرض

en: Define an endpoint for the previous accordion to stop. This accordion will not be visible.
fa_IR: نقطه پایانی برای توقف آکاردئون قبلی تعریف کنید. این آکاردئون قابل مشاهده نخواهد بود.

en: Delay Initialization
fa_IR: تاخیر اولیه سازی

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete Field Group
fa_IR: حذف گروه فیلد

en: Delete Layout
fa_IR: حذف Layout

en: Delete Terms Capability
fa_IR: قابلیت حذف شرایط

en: Delete With User
fa_IR: حذف با کاربر

en: Delete field
fa_IR: حذف فیلد

en: Delete items by a user when that user is deleted.
fa_IR: هنگامی که کاربر حذف می شود، موارد توسط یک کاربر را حذف کنید.

en: Describes a navigation link block variation used in the block editor.
fa_IR: یک تغییر بلوک پیوند ناوبری را که در ویرایشگر بلوک استفاده می شود، توصیف می کند.

en: Describes the Description field on the Edit Tags screen.
fa_IR: فیلد توضیحات را در صفحه ویرایش برچسب ها توصیف می کند.

en: Describes the Name field on the Edit Tags screen.
fa_IR: فیلد نام را در صفحه ویرایش برچسب ها توصیف می کند.

en: Describes the Parent field on the Edit Tags screen.
fa_IR: فیلد والد را در صفحه ویرایش برچسب ها توصیف می کند.

en: Describes the Slug field on the Edit Tags screen.
fa_IR: فیلد Slug را در صفحه ویرایش برچسب ها توصیف می کند.

en: Description
fa_IR: شرح

en: Description Field Description
fa_IR: توضیحات فیلد توضیحات

en: Description for a navigation link block variation.
fa_IR: توضیحات برای تغییر بلوک لینک ناوبری.

en: Discussion
fa_IR: بحث

en: Display
fa_IR: نمایش دادن

en: Display Format
fa_IR: فرمت نمایش

en: Display a column for the taxonomy on post type listing screens.
fa_IR: نمایش یک ستون برای طبقه بندی در صفحه های لیست نوع پست.

en: Display this accordion as open on page load.
fa_IR: این آکاردئون را در بارگذاری صفحه به صورت باز نمایش دهید.

en: Displays text alongside the checkbox
fa_IR: متن را در کنار چک باکس نمایش می دهد

en: Displays the WordPress WYSIWYG editor as seen in Posts and Pages allowing for a rich text-editing experience that also allows for multimedia content.
fa_IR: ویرایشگر WYSIWYG وردپرس را همانطور که در پست‌ها و صفحات مشاهده می‌کنید نمایش می‌دهد و امکان ویرایش متن غنی را فراهم می‌کند و محتوای چندرسانه‌ای را نیز ممکن می‌سازد.

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Done
fa_IR: انجام شده

en: Drag to reorder
fa_IR: برای سفارش مجدد بکشید

en: Duplicate
fa_IR: تکراری

en: Duplicate Layout
fa_IR: طرح بندی تکراری

en: Duplicate field
fa_IR: فیلد تکراری

en: Duplicate layout
fa_IR: طرح بندی تکراری

en: Duplicate post type
fa_IR: نوع پست تکراری

en: Duplicate row
fa_IR: ردیف تکراری

en: Duplicate taxonomy
fa_IR: طبقه بندی تکراری

en: Duplicate this item
fa_IR: این مورد را کپی کنید

en: Edit
fa_IR: ویرایش کنید

en: Edit %s
fa_IR: %s را ویرایش کنید

en: Edit Field
fa_IR: فیلد ویرایش

en: Edit Field Group
fa_IR: ویرایش گروه فیلد

en: Edit File
fa_IR: ویرایش فایل

en: Edit Image
fa_IR: ویرایش تصویر

en: Edit Item
fa_IR: ویرایش آیتم

en: Edit Options Page
fa_IR: ویرایش صفحه گزینه ها

en: Edit Post
fa_IR: ویرایش پست

en: Edit Post Type
fa_IR: ویرایش نوع پست

en: Edit Tag
fa_IR: ویرایش برچسب

en: Edit Taxonomy
fa_IR: ویرایش طبقه بندی

en: Edit Terms Capability
fa_IR: قابلیت ویرایش شرایط

en: Edit field
fa_IR: فیلد ویرایش

en: Edit field group
fa_IR: گروه فیلد را ویرایش کنید

en: Editor
fa_IR: ویرایشگر

en: Elements
fa_IR: عناصر

en: Email
fa_IR: پست الکترونیک

en: Embed Size
fa_IR: اندازه جاسازی

en: Enable Transparency
fa_IR: شفافیت را فعال کنید

en: Enable various features in the content editor.
fa_IR: ویژگی های مختلف را در ویرایشگر محتوا فعال کنید.

en: Enabling the bidirectional setting allows you to update a value in the target fields for each value selected for this field, adding or removing the Post ID, Taxonomy ID or User ID of the item being updated. For more information, please read the <a href="%s" target="_blank">documentation</a>.
fa_IR: فعال کردن تنظیمات دو جهته به شما امکان می‌دهد برای هر مقدار انتخاب شده برای این فیلد، مقداری را در فیلدهای هدف به‌روزرسانی کنید و شناسه پست، شناسه طبقه‌بندی یا شناسه کاربری مورد به‌روزرسانی را اضافه یا حذف کنید. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً <a href="%s" target="_blank">اسناد</a> را مطالعه کنید.

en: Endpoint
fa_IR: نقطه پایانی

en: Enter URL
fa_IR: آدرس اینترنتی را وارد کنید

en: Enter each choice on a new line.
fa_IR: هر انتخاب را در یک خط جدید وارد کنید.

en: Enter each default value on a new line
fa_IR: هر مقدار پیش فرض را در یک خط جدید وارد کنید

en: Enter your license key to unlock updates
fa_IR: کلید مجوز خود را برای باز کردن قفل به روز رسانی ها وارد کنید

en: Error loading field.
fa_IR: خطا در بارگیری فیلد.

en: Error loading page
fa_IR: خطا در بارگیری صفحه

en: Error uploading file. Please try again
fa_IR: خطا در آپلود فایل لطفا دوباره تلاش کنید

en: Escape HTML
fa_IR: فرار از HTML

en: Excerpt
fa_IR: گزیده

en: Exclude From Search
fa_IR: حذف از جستجو

en: Expand Details
fa_IR: جزئیات را بزرگ کنید

en: Expand the functionality of WordPress beyond standard posts and pages with custom post types.
fa_IR: قابلیت های وردپرس را فراتر از پست ها و صفحات استاندارد با انواع پست های سفارشی گسترش دهید.

en: Export
fa_IR: صادرات

en: Export - Generate PHP
fa_IR: صادرات - تولید PHP

en: Export As JSON
fa_IR: صادرات به عنوان JSON

en: Export Field Groups
fa_IR: صادرات گروه های فیلد

en: Exported 1 item. | Exported %s items.
fa_IR[0]: %s مورد صادر شد.
fa_IR[1]: 1 مورد صادر شد.

en: Expose this post type in the REST API.
fa_IR: این نوع پست را در REST API افشا کنید.

en: Exposes this post type in the REST API. Required to use the block editor.
fa_IR: این نوع پست را در REST API نمایش می دهد. برای استفاده از ویرایشگر بلوک لازم است.

en: Failed to import post types.
fa_IR: وارد کردن انواع پست انجام نشد.

en: Failed to import taxonomies.
fa_IR: وارد کردن طبقه بندی انجام نشد.

en: Featured Image
fa_IR: تصویر شاخص

en: Featured Image Meta Box
fa_IR: متا باکس تصویر ویژه

en: Featured image
fa_IR: تصویر شاخص

en: Feed URL
fa_IR: لینک فید

en: Feedback
fa_IR: بازخورد

en: Field
fa_IR: رشته

en: Field Group
fa_IR: گروه میدان

en: Field Group Title
fa_IR: عنوان گروه فیلد

en: Field Group(s)
fa_IR: گروه(های) فیلد

en: Field Groups
fa_IR: گروه های میدانی

en: Field Keys
fa_IR: کلیدهای فیلد

en: Field Label
fa_IR: برچسب فیلد

en: Field Name
fa_IR: نام زمینه

en: Field Settings Tabs
fa_IR: برگه های تنظیمات فیلد

en: Field Type
fa_IR: نوع فیلد

en: Field group activated. | %s field groups activated.
fa_IR[0]: گروه های فیلد %s فعال شد.
fa_IR[1]: گروه میدانی فعال شد

en: Field group deactivated. | %s field groups deactivated.
fa_IR[0]: گروه‌های فیلد %s غیرفعال شد.
fa_IR[1]: گروه فیلد غیرفعال شد.

en: Field group deleted.
fa_IR: گروه فیلد حذف شد.

en: Field group draft updated.
fa_IR: پیش نویس گروه فیلد به روز شد.

en: Field group duplicated. | %s field groups duplicated.
fa_IR[0]: %s گروه فیلد تکراری شد.
fa_IR[1]: گروه فیلد تکراری شد.

en: Field group linked successfully. | Field groups linked successfully.
fa_IR[0]: گروه فیلد با موفقیت پیوند داده شد.
fa_IR[1]: گروه‌های فیلد با موفقیت پیوند داده شدند.

en: Field group published.
fa_IR: گروه میدانی منتشر شد.

en: Field group saved.
fa_IR: گروه فیلد ذخیره شد.

en: Field group scheduled for.
fa_IR: گروه میدانی برای.

en: Field group submitted.
fa_IR: گروه میدانی ارسال شد.

en: Field group synchronized. | %s field groups synchronized.
fa_IR[0]: گروه های فیلد %s همگام شدند.
fa_IR[1]: گروه میدانی همگام شد.

en: Field group title is required
fa_IR: عنوان گروه فیلد الزامی است

en: Field group updated.
fa_IR: گروه زمینه به روز شد.

en: Field groups linked successfully.
fa_IR: گروه‌های فیلد با موفقیت پیوند داده شدند.

en: Field groups with a lower order will appear first
fa_IR: ابتدا گروه های فیلد با ترتیب پایین تر ظاهر می شوند

en: Field moved to other group
fa_IR: فیلد به گروه دیگر منتقل شد

en: Field type does not exist
fa_IR: نوع فیلد وجود ندارد

en: Fields
fa_IR: زمینه های

en: File
fa_IR: فایل

en: File Array
fa_IR: آرایه فایل

en: File ID
fa_IR: شناسه فایل

en: File URL
fa_IR: آدرس فایل

en: File name
fa_IR: نام فایل

en: File size
fa_IR: حجم فایل

en: File size must be at least %s.
fa_IR: اندازه فایل باید حداقل %s باشد.

en: File size must not exceed %s.
fa_IR: اندازه فایل نباید از %s تجاوز کند.

en: File type must be %s.
fa_IR: نوع فایل باید %s باشد.

en: Filter %s by date
fa_IR: %s را بر اساس تاریخ فیلتر کنید

en: Filter %s list
fa_IR: لیست %s را فیلتر کنید

en: Filter By Item
fa_IR: فیلتر بر اساس مورد

en: Filter Items By Date
fa_IR: موارد را بر اساس تاریخ فیلتر کنید

en: Filter Items List
fa_IR: فهرست موارد فیلتر

en: Filter by %s
fa_IR: فیلتر بر اساس %s

en: Filter by Post Status
fa_IR: فیلتر بر اساس وضعیت پست

en: Filter by Post Type
fa_IR: فیلتر بر اساس نوع پست

en: Filter by Role
fa_IR: فیلتر بر اساس نقش

en: Filter by Taxonomy
fa_IR: فیلتر بر اساس طبقه بندی

en: Filter by category
fa_IR: بر اساس دسته بندی فیلتر کنید

en: Filter posts by date
fa_IR: پست ها را بر اساس تاریخ فیلتر کنید

en: Filter posts list
fa_IR: لیست پست ها را فیلتر کنید

en: Filters
fa_IR: فیلترها

en: Find current location
fa_IR: مکان فعلی را پیدا کنید

en: First Page
fa_IR: صفحه اول

en: Flexible Content
fa_IR: محتوای انعطاف پذیر

en: Flexible Content Field
fa_IR: زمینه محتوای انعطاف پذیر

en: Flexible Content requires at least 1 layout
fa_IR: محتوای انعطاف‌پذیر حداقل به 1 طرح‌بندی نیاز دارد

en: For hierarchical types in the post type list screen.
fa_IR: برای انواع سلسله مراتبی در صفحه لیست نوع پست.

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
fa_IR: برای کنترل بیشتر، می توانید هم یک مقدار و هم برچسب مانند این را مشخص کنید:

en: Format
fa_IR: قالب

en: Forms
fa_IR: تشکیل می دهد

en: Front Page
fa_IR: صفحه اول

en: Front URL Prefix
fa_IR: پیشوند لینک جلو

en: Full Size
fa_IR: اندازه کامل

en: Gallery
fa_IR: آلبوم عکس

en: Gallery Field
fa_IR: فیلد گالری

en: General
fa_IR: عمومی

en: Generate PHP
fa_IR: PHP تولید کنید

en: Genre
fa_IR: ژانر. دسته

en: Genres
fa_IR: ژانرها

en: Get started creating new custom fields for your posts, pages, custom post types and other WordPress content.
fa_IR: شروع به ایجاد فیلدهای سفارشی جدید برای پست ها، صفحات، انواع پست های سفارشی و سایر محتوای وردپرس خود کنید.

en: Google Map
fa_IR: نقشه گوگل

en: Group
fa_IR: گروه

en: Group (displays selected fields in a group within this field)
fa_IR: گروه (فیلدهای انتخاب شده را در گروهی در این قسمت نمایش می دهد)

en: Group Settings
fa_IR: تنظیمات گروه

en: Has an item archive that can be customized with an archive template file in your theme.
fa_IR: دارای یک آرشیو آیتم است که می تواند با یک فایل قالب آرشیو در موضوع شما سفارشی شود.

en: Has any value
fa_IR: هر ارزشی داره

en: Has no value
fa_IR: ارزشی ندارد

en: Height
fa_IR: ارتفاع

en: Help & Support
fa_IR: راهنما و پشتیبانی

en: Hex String
fa_IR: رشته شش گوش

en: Hide on screen
fa_IR: روی صفحه پنهان شود

en: Hierarchical
fa_IR: بر اساس سلسله مراتب

en: Hierarchical post types can have descendants (like pages).
fa_IR: انواع پست سلسله مراتبی می توانند دارای نوادگان (مانند صفحات) باشند.

en: Hierarchical taxonomies can have descendants (like categories).
fa_IR: طبقه بندی های سلسله مراتبی می توانند فرزندان (مانند دسته ها) داشته باشند.

en: High (after title)
fa_IR: بالا (پس از عنوان)

en: Horizontal
fa_IR: افقی

en: I know what I'm doing, show me all the options.
fa_IR: من می دانم دارم چه کار می کنم، همه گزینه ها را به من نشان دهید.

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used (the one with the lowest order number)
fa_IR: اگر چندین گروه فیلد در صفحه ویرایش ظاهر شوند، از گزینه‌های اولین گروه فیلد استفاده می‌شود (یکی که کمترین تعداد سفارش را دارد)

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Image Array
fa_IR: آرایه تصویر

en: Image ID
fa_IR: شناسه تصویر

en: Image URL
fa_IR: لینک تصویر

en: Image height must be at least %dpx.
fa_IR: ارتفاع تصویر باید حداقل %dpx باشد.

en: Image height must not exceed %dpx.
fa_IR: ارتفاع تصویر نباید از %dpx تجاوز کند.

en: Image width must be at least %dpx.
fa_IR: عرض تصویر باید حداقل %dpx باشد.

en: Image width must not exceed %dpx.
fa_IR: عرض تصویر نباید از %dpx تجاوز کند.

en: Import
fa_IR: وارد كردن

en: Import Field Groups
fa_IR: وارد کردن گروه های فیلد

en: Import JSON
fa_IR: JSON را وارد کنید

en: Import Post Types and Taxonomies registered with Custom Post Type UI and manage them with ACF. <a href="%s">Get Started</a>.
fa_IR: انواع پست و طبقه بندی های ثبت شده با Custom Post Type UI را وارد کنید و آنها را با ACF مدیریت کنید. <a href="%s">شروع به کار</a>.

en: Import file empty
fa_IR: وارد کردن پرونده خالی

en: Import from Custom Post Type UI
fa_IR: وارد کردن از رابط کاربری سفارشی نوع پست

en: Imported %d item from Custom Post Type UI - | Imported %d items from Custom Post Type UI -
fa_IR[0]: %d مورد از رابط کاربری نوع پست سفارشی وارد شد -
fa_IR[1]: %d مورد از رابط کاربری نوع پست سفارشی وارد شد -

en: Imported 1 item | Imported %s items
fa_IR[0]: %s مورد وارد شد
fa_IR[1]: 1 مورد وارد شد

en: Importing a Post Type or Taxonomy with the same key as one that already exists will overwrite the settings for the existing Post Type or Taxonomy with those of the import.
fa_IR: وارد کردن یک نوع پست یا طبقه‌بندی با همان کلیدی که از قبل وجود دارد، تنظیمات مربوط به نوع پست یا طبقه‌بندی موجود را با تنظیمات مربوط به واردات بازنویسی می‌کند.

en: Improve performance by loading the fields in the option records automatically when WordPress loads.
fa_IR: با بارگیری فیلدهای موجود در رکوردهای گزینه به صورت خودکار هنگام بارگیری وردپرس، عملکرد را بهبود بخشید.

en: In the admin bar to view item when editing it.
fa_IR: در نوار مدیریت برای مشاهده مورد هنگام ویرایش آن.

en: In the admin bar to view term during editing.
fa_IR: در نوار مدیریت برای مشاهده عبارت در حین ویرایش.

en: In the editor notice after an item is updated.
fa_IR: در اطلاعیه ویرایشگر پس از به‌روزرسانی یک مورد.

en: In the editor notice after publishing a private item.
fa_IR: در اطلاعیه ویرایشگر پس از انتشار یک مورد خصوصی.

en: In the editor notice after publishing an item.
fa_IR: در اطلاعیه سردبیر پس از انتشار یک مورد.

en: In the editor notice after reverting an item to draft.
fa_IR: در اطلاعیه ویرایشگر پس از بازگشت یک مورد به پیش نویس.

en: In the editor notice after scheduling an item.
fa_IR: در اطلاعیه ویرایشگر پس از برنامه ریزی یک مورد.

en: In the editor used as the placeholder of the title.
fa_IR: در ویرایشگر به عنوان مکان نگهدارنده عنوان استفاده می شود.

en: In the editor used for the title of the featured image meta box.
fa_IR: در ویرایشگر استفاده شده برای عنوان متا باکس تصویر برجسته.

en: In the editor used for the title of the post attributes meta box.
fa_IR: در ویرایشگر استفاده شده برای عنوان متا باکس ویژگی های پست.

en: In the media modal showing all media uploaded to this item.
fa_IR: در مدال رسانه همه رسانه‌های آپلود شده در این مورد را نشان می‌دهد.

en: In the post type submenu in the admin dashboard.
fa_IR: در پست منوی فرعی را در داشبورد مدیریت تایپ کنید.

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: غیرفعال <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[1]: غیرفعال <span class="count">(%s)</span>

en: Incorrect file type
fa_IR: نوع فایل نادرست

en: Information
fa_IR: اطلاعات

en: Insert
fa_IR: درج کنید

en: Insert Into Media Button
fa_IR: درج در دکمه رسانه

en: Insert into %s
fa_IR: در %s درج کنید

en: Insert into post
fa_IR: درج در پست

en: Instruction Placement
fa_IR: قرار دادن دستورالعمل

en: Instructions
fa_IR: دستورالعمل ها

en: Instructions for authors. Shown when submitting data
fa_IR: دستورالعمل برای نویسندگان هنگام ارسال داده ها نشان داده می شود

en: Invalid field group parameter(s).
fa_IR: پارامتر(های) گروه فیلد نامعتبر است.

en: Invalid field key or name.
fa_IR: کلید فیلد یا نام نامعتبر است.

en: Invalid nonce.
fa_IR: غیر معتبر.

en: Invalid post ID.
fa_IR: شناسه پست نامعتبر است.

en: Invalid post type selected for review.
fa_IR: نوع پست نامعتبر برای بررسی انتخاب شده است.

en: Invalid request.
fa_IR: درخواست نامعتبر

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
fa_IR: اکیداً توصیه می شود قبل از ادامه از پایگاه داده خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. آیا مطمئن هستید که اکنون می خواهید به روز رسانی را اجرا کنید؟

en: Item Link
fa_IR: لینک مورد

en: Item Link Description
fa_IR: توضیحات لینک مورد

en: Item Published
fa_IR: مورد منتشر شد

en: Item Published Privately
fa_IR: مورد به صورت خصوصی منتشر شد

en: Item Reverted To Draft
fa_IR: مورد به پیش نویس برگردانده شد

en: Item Scheduled
fa_IR: مورد برنامه ریزی شده

en: Item Updated
fa_IR: مورد به روز شد

en: Items List
fa_IR: فهرست اقلام

en: Items List Navigation
fa_IR: پیمایش فهرست اقلام

en: Items can be accessed using the non-pretty permalink, eg. {post_type}={post_slug}.
fa_IR: موارد را می توان با استفاده از پیوند ثابت غیر زیبا، به عنوان مثال. {post_type}={post_slug}.

en: Items can be edited and managed in the admin dashboard.
fa_IR: موارد را می توان در داشبورد مدیریت ویرایش و مدیریت کرد.

en: JSON (newer)
fa_IR: JSON (جدیدتر)

en: Key
fa_IR: کلید

en: Label
fa_IR: برچسب

en: Label Placement
fa_IR: قرار دادن برچسب

en: Labels
fa_IR: برچسب ها

en: Labels will be displayed as %s
fa_IR: برچسب ها به صورت %s نمایش داده می شوند

en: Large
fa_IR: بزرگ

en: Last Page
fa_IR: آخرین صفحه

en: Last updated: %s
fa_IR: آخرین به روز رسانی: %s

en: Latest Version
fa_IR: آخرین نسخه

en: Layout
fa_IR: چیدمان

en: Learn More
fa_IR: بیشتر بدانید

en: Learn more about available settings.
fa_IR: درباره تنظیمات موجود بیشتر بیاموزید.

en: Learn more about menu positions.
fa_IR: درباره موقعیت های منو بیشتر بیاموزید.

en: Leave blank for no limit
fa_IR: برای هیچ محدودیتی مقدار خالی بگذارید

en: Left aligned
fa_IR: تراز چپ

en: Length
fa_IR: طول

en: Library
fa_IR: کتابخانه

en: License Information
fa_IR: اطلاعات مجوز

en: License Key
fa_IR: کلید مجوز

en: Limit the media library choice
fa_IR: انتخاب کتابخانه رسانه را محدود کنید

en: Link
fa_IR: ارتباط دادن

en: Link Array
fa_IR: آرایه پیوند

en: Link Existing Field Groups
fa_IR: پیوند گروه های فیلد موجود

en: Link URL
fa_IR: لینک لینک

en: Link existing field groups
fa_IR: گروه های فیلد موجود را پیوند دهید

en: Link field groups
fa_IR: پیوند گروه های فیلد

en: List the taxonomy in the Tag Cloud Widget controls.
fa_IR: طبقه بندی را در کنترل های Tag Cloud Widget فهرست کنید.

en: Load Terms
fa_IR: شرایط بارگذاری

en: Load value from posts terms
fa_IR: ارزش بارگیری از شرایط پست ها

en: Loading
fa_IR: بارگذاری

en: Loading diff
fa_IR: تفاوت بارگذاری

en: Local JSON
fa_IR: JSON محلی

en: Located in plugin: %s
fa_IR: واقع در افزونه: %s

en: Located in theme: %s
fa_IR: واقع در موضوع: %s

en: Located in: %s
fa_IR: واقع در: %s

en: Location
fa_IR: محل

en: Location Rules
fa_IR: قوانین مکان

en: Location type "%s" is already registered.
fa_IR: نوع مکان "%s" قبلا ثبت شده است.

en: Logged in
fa_IR: وارد شده

en: Lower case letters, underscores and dashes only, Max 20 characters.
fa_IR: فقط حروف کوچک، زیرخط و خط تیره، حداکثر 20 کاراکتر.

en: Lower case letters, underscores and dashes only, Max 32 characters.
fa_IR: فقط حروف کوچک، زیرخط و خط تیره، حداکثر 32 نویسه.

en: Makes a taxonomy visible on the frontend and in the admin dashboard.
fa_IR: یک طبقه بندی را در قسمت جلویی و در داشبورد مدیریت قابل مشاهده می کند.

en: Manage Terms Capability
fa_IR: قابلیت مدیریت شرایط

en: Max
fa_IR: حداکثر

en: Maximum
fa_IR: بیشترین

en: Maximum Layouts
fa_IR: حداکثر طرح بندی

en: Maximum Posts
fa_IR: حداکثر پست ها

en: Maximum Rows
fa_IR: حداکثر ردیف

en: Maximum Selection
fa_IR: حداکثر انتخاب

en: Maximum Value
fa_IR: حداکثر مقدار

en: Maximum rows reached ({max} rows)
fa_IR: به حداکثر تعداد ردیف رسیده است ({max} ردیف)

en: Maximum selection reached
fa_IR: به حداکثر انتخاب رسیده است

en: Maximum values reached ( {max} values )
fa_IR: به حداکثر مقدار رسیده است ( {max} مقدار)

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Menu
fa_IR: منو

en: Menu Icon
fa_IR: نماد منو

en: Menu Item
fa_IR: آیتم منو

en: Menu Label
fa_IR: برچسب منو

en: Menu Locations
fa_IR: مکان های منو

en: Menu Name
fa_IR: نام منو

en: Menu Position
fa_IR: موقعیت منو

en: Menu Slug
fa_IR: منو Slug

en: Menu Title
fa_IR: عنوان منو

en: Menu items
fa_IR: آیتم های منو

en: Menus
fa_IR: منوها

en: Message
fa_IR: پیام

en: Meta Box
fa_IR: متا باکس

en: Meta Box Sanitization Callback
fa_IR: پاسخ به تماس پاکسازی متا باکس

en: Min
fa_IR: حداقل

en: Minimum
fa_IR: کمترین

en: Minimum Layouts
fa_IR: حداقل چیدمان ها

en: Minimum Posts
fa_IR: حداقل پست ها

en: Minimum Rows
fa_IR: حداقل ردیف

en: Minimum Selection
fa_IR: حداقل انتخاب

en: Minimum Value
fa_IR: حداقل ارزش

en: Minimum rows not reached ({min} rows)
fa_IR: به حداقل ردیف‌هایی که نرسیده‌اند ({min} ردیف)

en: More
fa_IR: بیشتر

en: More Tools from WP Engine
fa_IR: ابزارهای بیشتر از WP Engine

en: More information about %s
fa_IR: اطلاعات بیشتر در مورد %s

en: Most Used
fa_IR: بیشترین استفاده شده

en: Move
fa_IR: حرکت

en: Move Complete.
fa_IR: حرکت کامل.

en: Move Custom Field
fa_IR: جابجایی فیلد سفارشی

en: Move Field
fa_IR: حرکت فیلد

en: Move field group to trash?
fa_IR: گروه فیلد به سطل زباله منتقل شود؟

en: Move field to another group
fa_IR: فیلد را به گروه دیگری منتقل کنید

en: Movie
fa_IR: فیلم سینما

en: Movies
fa_IR: فیلم ها

en: Multi Select
fa_IR: انتخاب چندگانه

en: Multi-Expand
fa_IR: چند گسترش

en: Multiple Values
fa_IR: ارزش های چندگانه

en: Name
fa_IR: نام

en: Name Field Description
fa_IR: شرح فیلد نام

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
fa_IR: متن

en: Namespace Route
fa_IR: مسیر فضای نام

en: New %s
fa_IR: اخبار %s

en: New %s Name
fa_IR: نام %s جدید

en: New Field
fa_IR: میدان جدید

en: New Field Group
fa_IR: گروه نوین فیلد

en: New Item
fa_IR: گزینه جدید

en: New Item Name
fa_IR: نام مورد جدید

en: New Lines
fa_IR: خطوط جدید

en: New Options Page
fa_IR: صفحه گزینه های جدید

en: New Post
fa_IR: مطلب جدید

en: New Post Type
fa_IR: نوع پست جدید

en: New Tab Group
fa_IR: گروه برگه جدید

en: New Tag Name
fa_IR: نام تگ جدید

en: New Taxonomy
fa_IR: طبقه بندی جدید

en: New to ACF? Take a look at our <a href="%s" target="_blank">getting started guide</a>.
fa_IR: با ACF جدید هستید؟ به <a href="%s" target="_blank">راهنمای شروع</a> ما نگاهی بیندازید.

en: Next Page
fa_IR: صفحه بعد

en: No
fa_IR: خیر

en: No %s
fa_IR: %s وجود ندارد

en: No %s found
fa_IR: %s پیدا نشد

en: No %s found in Trash
fa_IR: هیچ %s در سطل زباله یافت نشد

en: No Custom Field Groups found for this options page. <a href="%s">Create a Custom Field Group</a>
fa_IR: هیچ گروه فیلد سفارشی برای این صفحه گزینه ها یافت نشد. <a href="%s">یک گروه فیلد سفارشی ایجاد کنید</a>

en: No Field Groups found
fa_IR: هیچ گروه فیلدی یافت نشد

en: No Field Groups found in Trash
fa_IR: هیچ گروه فیلدی در سطل زباله یافت نشد

en: No Fields found
fa_IR: هیچ فیلدی پیدا نشد

en: No Fields found in Trash
fa_IR: هیچ فیلدی در سطل زباله یافت نشد

en: No Formatting
fa_IR: بدون قالب بندی

en: No Items Found
fa_IR: موردی یافت نشد

en: No Items Found in Trash
fa_IR: هیچ موردی در سطل زباله یافت نشد

en: No Meta Box
fa_IR: بدون متا باکس

en: No Options Pages found
fa_IR: هیچ صفحه گزینه ای یافت نشد

en: No Options Pages found in Trash
fa_IR: هیچ صفحه گزینه ای در سطل زباله یافت نشد

en: No Parent
fa_IR: بدون پدر و مادر

en: No Permalink (prevent URL rewriting)
fa_IR: بدون پیوند ثابت (از بازنویسی لینک جلوگیری کنید)

en: No Post Types found
fa_IR: هیچ نوع پستی یافت نشد

en: No Post Types found in Trash
fa_IR: هیچ نوع پستی در سطل زباله یافت نشد

en: No Query Variable Support
fa_IR: بدون پشتیبانی متغیر پرس و جو

en: No Taxonomies found
fa_IR: هیچ طبقه بندی یافت نشد

en: No Taxonomies found in Trash
fa_IR: هیچ طبقه‌بندی در سطل زباله یافت نشد

en: No Terms
fa_IR: بدون شرایط

[ctx: No Terms]
en: No %s
fa_IR: %s وجود ندارد

en: No block types exist
fa_IR: هیچ نوع بلوکی وجود ندارد

en: No description
fa_IR: بدون توضیح

en: No field groups
fa_IR: هیچ گروه میدانی وجود ندارد

en: No field groups selected
fa_IR: هیچ گروه زمینه ای انتخاب نشده است

en: No fields
fa_IR: بدون فیلد

en: No file selected
fa_IR: هیچ فایلی انتخاب نشده است

en: No image selected
fa_IR: هیچ تصویری انتخاب نشده است

en: No matches found
fa_IR: جستجو حاصلی دربرنداشت

en: No post types
fa_IR: بدون نوع پست

en: No posts
fa_IR: بدون پست

en: No posts found
fa_IR: هیچ پستی پیدا نشد

en: No posts found in Trash
fa_IR: هیچ پستی در سطل زباله یافت نشد

en: No search results for '%s'
fa_IR: هیچ نتیجه جستجویی برای '%s' وجود ندارد

en: No tags
fa_IR: بدون برچسب

en: No tags found
fa_IR: هیچ برچسبی پیدا نشد

en: No taxonomies
fa_IR: بدون طبقه بندی

en: No terms
fa_IR: بدون شرایط

en: No toggle fields available
fa_IR: هیچ فیلد تغییر وضعیت موجود نیست

en: No updates available.
fa_IR: به روز رسانی در دسترس نیست.

en: Normal (after content)
fa_IR: عادی (بعد از محتوا)

en: Not Found
fa_IR: پیدا نشد

en: Nothing from Custom Post Type UI plugin selected for import.
fa_IR: هیچ چیزی از افزونه Custom Post Type UI برای وارد کردن انتخاب نشده است.

en: Nothing to import
fa_IR: هیچ چیز برای واردات

en: Null
fa_IR: خالی

en: Number
fa_IR: عدد

en: Off Text
fa_IR: متن خاموش

en: On Text
fa_IR: روی متن

en: One or many post types that can be classified with this taxonomy.
fa_IR: یک یا چند نوع پست که می توان با این طبقه بندی طبقه بندی کرد.

en: Open
fa_IR: باز کن

en: Opens in a new window/tab
fa_IR: در یک پنجره/برگه جدید باز می شود

en: Optional custom controller to use instead of `WP_REST_Posts_Controller`.
fa_IR: کنترلر سفارشی اختیاری برای استفاده به جای «WP_REST_Posts_Controller».

en: Optional custom controller to use instead of `WP_REST_Terms_Controller `.
fa_IR: کنترلر سفارشی اختیاری برای استفاده به جای «WP_REST_Terms_Controller».

en: Optionally provide a plural to be used in capabilities.
fa_IR: به صورت اختیاری یک جمع برای استفاده در قابلیت ها ارائه کنید.

en: Options
fa_IR: گزینه ها

en: Options Page
fa_IR: صفحه گزینه ها

en: Options Pages
fa_IR: صفحات گزینه ها

en: Options Updated
fa_IR: گزینه ها به روز شد

en: Options page activated. | %s options pages activated.
fa_IR[0]: صفحات گزینه %s فعال شد.
fa_IR[1]: صفحه گزینه ها فعال شد.

en: Options page deactivated. | %s options pages deactivated.
fa_IR[0]: صفحات گزینه %s غیرفعال شد.
fa_IR[1]: صفحه گزینه ها غیرفعال شد.

en: Options page deleted.
fa_IR: صفحه گزینه ها حذف شد.

en: Options page draft updated.
fa_IR: پیش نویس صفحه گزینه ها به روز شد.

en: Options page duplicated. | %s options pages duplicated.
fa_IR[0]: صفحات گزینه %s تکراری شدند.
fa_IR[1]: صفحه گزینه ها تکراری شد.

en: Options page saved.
fa_IR: صفحه گزینه ها ذخیره شد.

en: Options page scheduled for.
fa_IR: صفحه گزینه ها برای.

en: Options page submitted.
fa_IR: صفحه گزینه ها ارسال شد.

en: Options page synchronized. | %s options pages synchronized.
fa_IR[0]: صفحات گزینه %s همگام شدند.
fa_IR[1]: صفحه گزینه ها همگام شد.

en: Options page updated.
fa_IR: صفحه گزینه ها به روز شد.

en: Order
fa_IR: سفارش

en: Order No.
fa_IR: شماره سفارش.

en: Order will be assigned upon save
fa_IR: سفارش پس از ذخیره اختصاص داده می شود

en: Original
fa_IR: اصلی

en: Other
fa_IR: دیگر

en: Overview
fa_IR: بررسی اجمالی

en: PRO
fa_IR: حرفه ای

en: PRO Only
fa_IR: فقط PRO

en: Page
fa_IR: صفحه

en: Page Attributes
fa_IR: صفات صفحه

en: Page Link
fa_IR: لینک صفحه

en: Page Parent
fa_IR: صفحه والد

en: Page Template
fa_IR: قالب صفحه

en: Page Title
fa_IR: عنوان صفحه

en: Page Type
fa_IR: نوع صفحه

en: Pages
fa_IR: صفحات

en: Pagination
fa_IR: صفحه بندی

en: Pagination support for the items URLs such as the archives.
fa_IR: پشتیبانی از صفحه بندی برای لینک های آیتم ها مانند آرشیو.

en: Parent
fa_IR: والدین

en: Parent %s
fa_IR: والدین %s

en: Parent %s:
fa_IR: والدین%s:

en: Parent Category
fa_IR: دسته والد

en: Parent Category:
fa_IR: دسته والد:

en: Parent Field Description
fa_IR: توضیحات فیلد والدین

en: Parent Item
fa_IR: مورد والدین

en: Parent Item Prefix
fa_IR: پیشوند مورد والد

en: Parent Item With Colon
fa_IR: مورد والد با کولون

en: Parent Page
fa_IR: صفحه والد

en: Parent Page (has children)
fa_IR: صفحه والدین (فرزندان دارد)

en: Parent Page:
fa_IR: صفحه والد:

en: Parent-child terms in URLs for hierarchical taxonomies.
fa_IR: اصطلاحات والد-فرزند در لینک برای طبقه بندی های سلسله مراتبی.

en: Password
fa_IR: کلمه عبور

en: Permalink
fa_IR: پیوند ثابت

en: Permalink Rewrite
fa_IR: بازنویسی پیوند ثابت

en: Permalinks for this post type are disabled.
fa_IR: پیوندهای ثابت برای این نوع پست غیرفعال هستند.

en: Permalinks for this taxonomy are disabled.
fa_IR: پیوندهای ثابت برای این طبقه بندی غیرفعال هستند.

en: Permissions
fa_IR: مجوزها

en: Placeholder Text
fa_IR: متن جای جای

en: Placement
fa_IR: تعیین سطح

en: Please also check all premium add-ons (%s) are updated to the latest version.
fa_IR: لطفاً بررسی کنید که همه افزونه‌های ممتاز (%s) به آخرین نسخه به‌روزرسانی شده‌اند.

en: Please reactivate your license to unlock updates
fa_IR: لطفاً مجوز خود را مجدداً فعال کنید تا قفل به روز رسانی ها باز شود

en: Please select at least one site to upgrade.
fa_IR: لطفاً حداقل یک سایت را برای ارتقاء انتخاب کنید.

en: Please select the destination for this field
fa_IR: لطفا مقصد این فیلد را انتخاب کنید

en: Please select the field groups to link.
fa_IR: لطفاً گروه های فیلد را برای پیوند انتخاب کنید.

en: Please upgrade WordPress to update ACF
fa_IR: لطفا وردپرس را برای به روز رسانی ACF ارتقا دهید

en: Please use the Help & Support tab to get in touch should you find yourself requiring assistance.
fa_IR: لطفاً از برگه راهنما و پشتیبانی استفاده کنید تا در صورت نیاز به کمک با شما تماس بگیرید.

en: Plural Capability Name
fa_IR: جمع نام قابلیت

en: Plural Label
fa_IR: برچسب جمع

en: Popular
fa_IR: محبوب

en: Popular %s
fa_IR: %s محبوب

en: Popular Items
fa_IR: اقلام محبوب

en: Popular Tags
fa_IR: برچسب های محبوب

en: Popular fields
fa_IR: زمینه های محبوب

en: Position
fa_IR: موقعیت

en: Post
fa_IR: پست

en: Post Archives
fa_IR: ارسال آرشیو

en: Post Attributes
fa_IR: ویژگی های پست

en: Post Category
fa_IR: دسته پست

en: Post Format
fa_IR: فرمت پست

en: Post Formats
fa_IR: فرمت های پست

en: Post ID
fa_IR: شناسه پست

en: Post Link
fa_IR: لینک پست

en: Post Object
fa_IR: ارسال شی

en: Post Status
fa_IR: وضعیت پست

en: Post Taxonomy
fa_IR: پست تاکسونومی

en: Post Template
fa_IR: قالب پست

en: Post Type
fa_IR: نوع پست

en: Post Type Key
fa_IR: کلید نوع پست

en: Post Types
fa_IR: انواع پست

en: Post published privately.
fa_IR: پست به صورت خصوصی منتشر شد

en: Post published.
fa_IR: پست منتشر شد

en: Post reverted to draft.
fa_IR: پست به پیش‌نویس بازگشت.

en: Post scheduled.
fa_IR: پست برنامه ریزی شد.

en: Post type activated. | %s post types activated.
fa_IR[0]: %s نوع پست فعال شد.
fa_IR[1]: نوع پست فعال شد

en: Post type deactivated. | %s post types deactivated.
fa_IR[0]: %s نوع پست غیرفعال شد.
fa_IR[1]: نوع پست غیرفعال شد

en: Post type deleted.
fa_IR: نوع پست حذف شد

en: Post type draft updated.
fa_IR: پیش نویس نوع پست به روز شد.

en: Post type duplicated. | %s post types duplicated.
fa_IR[0]: %s نوع پست تکراری شد.
fa_IR[1]: نوع پست تکراری است.

en: Post type saved.
fa_IR: نوع پست ذخیره شد

en: Post type scheduled for.
fa_IR: نوع پست برای.

en: Post type submitted.
fa_IR: نوع پست ارسال شده

en: Post type synchronized. | %s post types synchronized.
fa_IR[0]: %s انواع پست همگام شدند.
fa_IR[1]: نوع پست همگام شده است.

en: Post type updated.
fa_IR: نوع پست به روز شد

en: Post updated
fa_IR: پست به روز شد

en: Post updated.
fa_IR: پست به روز شد.

en: Posts
fa_IR: نوشته ها

en: Posts Page
fa_IR: صفحه پست ها

en: Posts list
fa_IR: لیست پست ها

en: Posts list navigation
fa_IR: پیمایش لیست پست ها

en: Prefix Field Labels
fa_IR: برچسب های فیلد پیشوند

en: Prefix Field Names
fa_IR: نام فیلدهای پیشوند

en: Prepend
fa_IR: آماده کردن

en: Prepend an extra checkbox to toggle all choices
fa_IR: برای جابه‌جایی همه انتخاب‌ها، یک چک باکس اضافی اضافه کنید

en: Prepend to the beginning
fa_IR: برای شروع آماده باش

en: Presentation
fa_IR: ارائه

en: Preview Size
fa_IR: اندازه پیش نمایش

en: Previous Page
fa_IR: صفحه قبلی

en: Provides a way to structure fields into groups to better organize the data and the edit screen.
fa_IR: راهی برای ساختاربندی فیلدها به گروه ها برای سازماندهی بهتر داده ها و صفحه ویرایش ارائه می دهد.

en: Public
fa_IR: عمومی

en: Publicly Queryable
fa_IR: قابل استعلام عمومی

en: Publish
fa_IR: انتشار

en: Query Variable
fa_IR: متغیر Query

en: Query Variable Support
fa_IR: پشتیبانی متغیر Query

en: Quick Edit
fa_IR: ویرایش سریع

en: RGBA Array
fa_IR: آرایه RGBA

en: RGBA String
fa_IR: رشته RGBA

en: RSS feed URL for the post type items.
fa_IR: لینک FEED RSS برای موارد نوع پست.

en: Radio Button
fa_IR: دکمه رادیویی

en: Radio Buttons
fa_IR: دکمه های رادیویی

en: Range
fa_IR: دامنه

en: Reading upgrade tasks...
fa_IR: خواندن وظایف ارتقا...

en: Redirect to Child Page
fa_IR: تغییر مسیر به صفحه کودک

en: Regenerate
fa_IR: بازسازی کنید

en: Regenerate all labels using the Singular and Plural labels
fa_IR: همه برچسب ها را با استفاده از برچسب های مفرد و جمع بازسازی کنید

en: Register
fa_IR: ثبت نام

en: Register Meta Box Callback
fa_IR: ثبت نام متا باکس Callback

en: Relational
fa_IR: رابطه ای

en: Relationship
fa_IR: ارتباط

en: Remove
fa_IR: برداشتن

en: Remove Featured Image
fa_IR: حذف تصویر ویژه

en: Remove featured image
fa_IR: حذف تصویر برجسته

en: Remove layout
fa_IR: طرح بندی را حذف کنید

en: Remove row
fa_IR: ردیف را حذف کنید

en: Rename Capabilities
fa_IR: تغییر نام قابلیت ها

en: Repeater
fa_IR: تکرار کننده

en: Repeater Field
fa_IR: فیلد تکرار کننده

en: Required
fa_IR: ضروری

en: Restrict which files can be uploaded
fa_IR: محدود کردن فایل هایی که می توانند آپلود شوند

en: Restrict which images can be uploaded
fa_IR: محدود کردن تصاویری که می‌توانند آپلود شوند

en: Restricted
fa_IR: محصور

en: Retry Activation
fa_IR: فعال سازی را دوباره امتحان کنید

en: Return Format
fa_IR: فرمت بازگشت

en: Return Value
fa_IR: ارزش بازگشتی

en: Reverse current order
fa_IR: ترتیب فعلی را معکوس کنید

en: Review changes
fa_IR: تغییرات را مرور کنید

en: Review local JSON changes
fa_IR: تغییرات محلی JSON را مرور کنید

en: Review sites & upgrade
fa_IR: بررسی سایت ها و ارتقاء

en: Revisions
fa_IR: تجدید نظرها

en: Rewrite the URL using a custom slug defined in the input below. Your permalink structure will be
fa_IR: لینک را با استفاده از Slug سفارشی تعریف شده در ورودی زیر بازنویسی کنید. ساختار پیوند ثابت شما خواهد بود

en: Rewrite the URL using the post type key as the slug. Your permalink structure will be
fa_IR: لینک را با استفاده از کلید نوع پست به عنوان اسلاگ بازنویسی کنید. ساختار پیوند ثابت شما خواهد بود

en: Rewrite the URL using the taxonomy key as the slug. Your permalink structure will be
fa_IR: لینک را با استفاده از کلید طبقه بندی به عنوان اسلاگ بازنویسی کنید. ساختار پیوند ثابت شما خواهد بود

en: Row
fa_IR: ردیف

en: Rows
fa_IR: ردیف ها

en: Rows Per Page
fa_IR: ردیف در هر صفحه

en: Rules
fa_IR: قوانین

en: Save 'custom' values to the field's choices
fa_IR: مقادیر "سفارشی" را در انتخاب های فیلد ذخیره کنید

en: Save 'other' values to the field's choices
fa_IR: مقادیر "سایر" را در انتخاب های فیلد ذخیره کنید

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save Custom Values
fa_IR: ذخیره مقادیر سفارشی

en: Save Format
fa_IR: ذخیره فرمت

en: Save Other Choice
fa_IR: گزینه های دیگر را ذخیره کنید

en: Save Terms
fa_IR: ذخیره شرایط

en: Saved
fa_IR: ذخیره

en: Seamless (no metabox)
fa_IR: بدون درز (بدون متاباکس)

en: Seamless (replaces this field with selected fields)
fa_IR: بدون درز (این فیلد را با فیلدهای انتخابی جایگزین می کند)

en: Search
fa_IR: جستجو کردن

en: Search %s
fa_IR: %s را جستجو کنید

en: Search Field Groups
fa_IR: جستجو در گروه های فیلد

en: Search Fields
fa_IR: فیلدهای جستجو

en: Search Items
fa_IR: جستجوی موارد

en: Search Options Pages
fa_IR: صفحات گزینه های جستجو

en: Search Post Types
fa_IR: جستجوی انواع پست

en: Search Posts
fa_IR: جستجوی پست ها

en: Search Tags
fa_IR: جستجو برچسب ها

en: Search Taxonomies
fa_IR: جستجوی طبقه بندی

en: Search fields...
fa_IR: فیلدهای جستجو...

en: Search for address...
fa_IR: جستجو برای آدرس ...

en: Search...
fa_IR: جستجو کردن...

en: Select %s
fa_IR: %s را انتخاب کنید

en: Select Color
fa_IR: رنگ را انتخاب کنید

en: Select Field
fa_IR: فیلد را انتخاب کنید

en: Select Field Groups
fa_IR: گروه های فیلد را انتخاب کنید

en: Select Field Type
fa_IR: نوع فیلد را انتخاب کنید

en: Select File
fa_IR: فایل را انتخاب کنید

en: Select Image
fa_IR: Image را انتخاب کنید

en: Select Link
fa_IR: پیوند را انتخاب کنید

en: Select Multiple
fa_IR: Multiple را انتخاب کنید

en: Select Options Pages
fa_IR: Options Pages را انتخاب کنید

en: Select Post Types
fa_IR: انواع پست را انتخاب کنید

en: Select Taxonomies
fa_IR: Taxonomies را انتخاب کنید

en: Select a sub field to show when row is collapsed
fa_IR: یک فیلد فرعی را انتخاب کنید تا هنگام جمع شدن ردیف نشان داده شود

en: Select default color
fa_IR: رنگ پیش فرض را انتخاب کنید

en: Select existing taxonomies to classify items of the post type.
fa_IR: طبقه بندی های موجود را برای طبقه بندی موارد از نوع پست انتخاب کنید.

en: Select field(s) to store the reference back to the item being updated. You may select this field. Target fields must be compatible with where this field is being displayed. For example, if this field is displayed on a Taxonomy, your target field should be of type Taxonomy
fa_IR: فیلد(های) را برای ذخیره ارجاع به مورد در حال به روز رسانی انتخاب کنید. می توانید این فیلد را انتخاب کنید. فیلدهای هدف باید با جایی که این فیلد در حال نمایش است سازگار باشد. به عنوان مثال، اگر این فیلد در Taxonomy نمایش داده شود، فیلد مورد نظر شما باید از نوع Taxonomy باشد

en: Select one or many field groups...
fa_IR: انتخاب یک یا چند گروه زمینه...

en: Select one or more fields you wish to clone
fa_IR: یک یا چند فیلد را که می خواهید شبیه سازی کنید انتخاب کنید

en: Select options page...
fa_IR: انتخاب صفحه گزینه ها...

en: Select post type
fa_IR: نوع پست را انتخاب کنید

en: Select taxonomy
fa_IR: طبقه بندی را انتخاب کنید

en: Select the Advanced Custom Fields JSON file you would like to import. When you click the import button below, ACF will import the items in that file.
fa_IR: فایل JSON Advanced Custom Fields را که می خواهید وارد کنید انتخاب کنید. وقتی روی دکمه import زیر کلیک می‌کنید، ACF موارد موجود در آن فایل را وارد می‌کند.

en: Select the appearance of this field
fa_IR: ظاهر این فیلد را انتخاب کنید

en: Select the items you would like to export and then select your export method. Export As JSON to export to a .json file which you can then import to another ACF installation. Generate PHP to export to PHP code which you can place in your theme.
fa_IR: مواردی را که می خواهید صادر کنید انتخاب کنید و سپس روش صادرات خود را انتخاب کنید. به عنوان JSON صادر کنید تا به فایل json. صادر کنید که سپس می توانید آن را به یک نصب ACF دیگر وارد کنید. PHP را برای صادرات به کد PHP که می توانید در قالب خود قرار دهید ایجاد کنید.

en: Select the taxonomy to be displayed
fa_IR: طبقه بندی نمایش داده شده را انتخاب کنید

en: Select the type of permalink to use for this taxonomy.
fa_IR: نوع پیوند دائمی را برای استفاده برای این طبقه بندی انتخاب کنید.

[ctx: Select2 JS input_too_long_1]
en: Please delete 1 character
fa_IR: لطفا 1 کاراکتر را حذف کنید

[ctx: Select2 JS input_too_long_n]
en: Please delete %d characters
fa_IR: لطفا %d کاراکتر را حذف کنید

[ctx: Select2 JS input_too_short_1]
en: Please enter 1 or more characters
fa_IR: لطفا 1 یا چند نویسه وارد کنید

[ctx: Select2 JS input_too_short_n]
en: Please enter %d or more characters
fa_IR: لطفا %d یا بیشتر نویسه وارد کنید

[ctx: Select2 JS load_fail]
en: Loading failed
fa_IR: بارگیری انجام نشد

[ctx: Select2 JS load_more]
en: Loading more results&hellip;
fa_IR: در حال بارگیری نتایج بیشتر&hellip;

[ctx: Select2 JS matches_0]
en: No matches found
fa_IR: جستجو حاصلی دربرنداشت

[ctx: Select2 JS matches_1]
en: One result is available, press enter to select it.
fa_IR: یک نتیجه در دسترس است، برای انتخاب آن را فشار دهید.

[ctx: Select2 JS matches_n]
en: %d results are available, use up and down arrow keys to navigate.
fa_IR: %d نتیجه در دسترس است، برای پیمایش از کلیدهای پیکان بالا و پایین استفاده کنید.

[ctx: Select2 JS searching]
en: Searching&hellip;
fa_IR: جستجو&hellip;

[ctx: Select2 JS selection_too_long_1]
en: You can only select 1 item
fa_IR: شما فقط می توانید 1 مورد را انتخاب کنید

[ctx: Select2 JS selection_too_long_n]
en: You can only select %d items
fa_IR: شما فقط می توانید %d مورد را انتخاب کنید

en: Selected elements will be displayed in each result
fa_IR: عناصر انتخاب شده در هر نتیجه نمایش داده می شوند

en: Selection is greater than
fa_IR: انتخاب بیشتر از

en: Selection is less than
fa_IR: انتخاب کمتر از

en: Send Trackbacks
fa_IR: ارسال بک بک

en: Separate %s with commas
fa_IR: %s را با کاما جدا کنید

en: Separate Items With Commas
fa_IR: موارد را با کاما جدا کنید

en: Separate tags with commas
fa_IR: برچسب ها را با کاما جدا کنید

en: Separator
fa_IR: جداکننده

en: Set Featured Image
fa_IR: تنظیم تصویر ویژه

en: Set a custom storage location. Can be a numeric post ID (123), or a string (`user_2`). %s
fa_IR: یک مکان ذخیره سازی سفارشی تنظیم کنید. می تواند یک شناسه پست عددی (123) یا یک رشته (`user_2`) باشد. %s

en: Set featured image
fa_IR: تنظیم تصویر برجسته

en: Set the initial zoom level
fa_IR: سطح زوم اولیه را تنظیم کنید

en: Set the number of rows to be displayed on a page.
fa_IR: تعداد ردیف هایی را که در یک صفحه نمایش داده می شود تنظیم کنید.

en: Sets the textarea height
fa_IR: ارتفاع ناحیه متنی را تنظیم می کند

en: Sets whether posts should be excluded from search results and taxonomy archive pages.
fa_IR: تعیین می کند که آیا پست ها باید از نتایج جستجو و صفحات آرشیو طبقه بندی حذف شوند یا خیر.

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Show Admin Column
fa_IR: نمایش ستون مدیریت

en: Show In Admin Bar
fa_IR: نمایش در نوار مدیریت

en: Show In Admin Menu
fa_IR: نمایش در منوی مدیریت

en: Show In REST API
fa_IR: نمایش در REST API

en: Show In UI
fa_IR: نمایش در رابط کاربری

en: Show Media Upload Buttons
fa_IR: نمایش دکمه های آپلود رسانه

en: Show in REST API
fa_IR: نمایش در REST API

en: Show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
fa_IR: طبقه بندی را در پانل ویرایش سریع/انبوه نشان دهید.

en: Show this field group if
fa_IR: اگر این گروه فیلد را نشان دهید

en: Show this field if
fa_IR: این زمینه را نشان دهید اگر

en: Shown in field group list
fa_IR: در لیست گروه های فیلد نشان داده شده است

en: Side
fa_IR: سمت

en: Single Value
fa_IR: ارزش واحد

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
fa_IR: تک کلمه، بدون فاصله. زیرخط و خط تیره مجاز است

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
fa_IR: تک کلمه، بدون فاصله. زیرخط و خط تیره مجاز است.

en: Singular Capability Name
fa_IR: نام قابلیت مفرد

en: Singular Label
fa_IR: برچسب مفرد

en: Site
fa_IR: سایت

en: Site Settings
fa_IR: تنظیمات سایت

en: Site is up to date
fa_IR: سایت به روز است

en: Site requires database upgrade from %1$s to %2$s
fa_IR: سایت نیاز به ارتقا پایگاه داده از %1$s به %2$s دارد

en: Slug
fa_IR: حلزون حرکت کردن

en: Slug Field Description
fa_IR: توضیحات فیلد اسلگ

en: Sorry, this browser does not support geolocation
fa_IR: متأسفیم، این مرورگر از موقعیت جغرافیایی پشتیبانی نمی کند

en: Sorry, this post is unavailable for diff comparison.
fa_IR: با عرض پوزش، این پست برای مقایسه تفاوت در دسترس نیست.

en: Sort Terms
fa_IR: مرتب سازی شرایط

en: Sort by date modified
fa_IR: مرتب سازی بر اساس تاریخ اصلاح شده

en: Sort by date uploaded
fa_IR: مرتب سازی بر اساس تاریخ آپلود

en: Sort by title
fa_IR: مرتب سازی بر اساس عنوان

en: Spam Detected
fa_IR: هرزنامه شناسایی شد

en: Specify the returned value on front end
fa_IR: مقدار برگشتی را در قسمت جلویی مشخص کنید

en: Specify the style used to render the clone field
fa_IR: سبک مورد استفاده برای رندر کردن فیلد کلون را مشخص کنید

en: Specify the style used to render the selected fields
fa_IR: سبک مورد استفاده برای ارائه فیلدهای انتخابی را مشخص کنید

en: Specify the value returned
fa_IR: مقدار برگشتی را مشخص کنید

en: Specify where new attachments are added
fa_IR: محل اضافه شدن پیوست های جدید را مشخص کنید

en: Speed up your workflow and develop better websites with features like ACF Blocks and Options Pages, and sophisticated field types like Repeater, Flexible Content, Clone, and Gallery.
fa_IR: با ویژگی هایی مانند ACF Blocks و Options Pages و انواع فیلدهای پیچیده مانند Repeater، Flexible Content، Clone و Gallery، گردش کار خود را سرعت دهید و وب سایت های بهتری را توسعه دهید.

en: Standard (WP metabox)
fa_IR: استاندارد (WP metabox)

en: Start a new group of tabs at this tab.
fa_IR: یک گروه جدید از برگه ها را در این برگه راه اندازی کنید.

en: Step Size
fa_IR: اندازه گام

en: Style
fa_IR: سبک

en: Stylized UI
fa_IR: رابط کاربری تلطیف شده

en: Sub Fields
fa_IR: فیلدهای فرعی

en: Super Admin
fa_IR: سوپر ادمین

en: Support
fa_IR: حمایت کردن

en: Supports
fa_IR: پشتیبانی می کند

en: Switch to Edit
fa_IR: به ویرایش تغییر دهید

en: Switch to Preview
fa_IR: به پیش‌نمایش بروید

en: Sync
fa_IR: همگام سازی

en: Sync available
fa_IR: همگام سازی در دسترس است

en: Sync changes
fa_IR: همگام سازی تغییرات

en: Table
fa_IR: جدول

en: Tabs
fa_IR: زبانه ها

en: Tag
fa_IR: برچسب بزنید

en: Tag Cloud
fa_IR: ابر برچسب

en: Tag Link
fa_IR: لینک را تگ کنید

en: Tags
fa_IR: برچسب ها

en: Tags Meta Box
fa_IR: جعبه متا برچسب

en: Tags list
fa_IR: لیست برچسب ها

en: Tags list navigation
fa_IR: پیمایش لیست برچسب ها

en: Target Field
fa_IR: میدان هدف

en: Taxonomies
fa_IR: طبقه بندی ها

en: Taxonomy
fa_IR: طبقه بندی

en: Taxonomy Key
fa_IR: کلید طبقه بندی

en: Taxonomy activated. | %s taxonomies activated.
fa_IR[0]: طبقه بندی %s فعال شد.
fa_IR[1]: تاکسونومی فعال شد

en: Taxonomy deactivated. | %s taxonomies deactivated.
fa_IR[0]: طبقه بندی %s غیرفعال شد.
fa_IR[1]: تاکسونومی غیرفعال شد

en: Taxonomy deleted.
fa_IR: تاکسونومی حذف شد

en: Taxonomy draft updated.
fa_IR: پیش نویس طبقه بندی به روز شد.

en: Taxonomy duplicated. | %s taxonomies duplicated.
fa_IR[0]: %s طبقه بندی تکراری شد.
fa_IR[1]: تاکسونومی تکراری شد.

en: Taxonomy saved.
fa_IR: طبقه بندی نجات یافت.

en: Taxonomy scheduled for.
fa_IR: تاکسونومی برای.

en: Taxonomy submitted.
fa_IR: تاکسونومی ارسال شد.

en: Taxonomy synchronized. | %s taxonomies synchronized.
fa_IR[0]: طبقه بندی %s همگام شد.
fa_IR[1]: تاکسونومی هماهنگ شد.

en: Taxonomy updated.
fa_IR: طبقه بندی به روز شد

en: Term Description
fa_IR: شرح اصطلاح

en: Term ID
fa_IR: شناسه ترم

en: Term Name
fa_IR: نام اصطلاح

en: Term Object
fa_IR: شی مدت

en: Term Slug
fa_IR: اسلگ ترم

en: Terms
fa_IR: مقررات

en: Terms can be accessed using the non-pretty permalink, e.g., {query_var}={term_slug}.
fa_IR: با استفاده از پیوند ثابت غیر زیبا، به عنوان مثال، {query_var}={term_slug}، می توان به شرایط دسترسی داشت.

en: Text
fa_IR: متن

en: Text Area
fa_IR: ناحیه متن

en: Text Only
fa_IR: فقط متن

en: Text shown when active
fa_IR: متن در هنگام فعال نشان داده می شود

en: Text shown when inactive
fa_IR: متن در صورت غیرفعال نشان داده می شود

en: Thank you for updating to %1$s v%2$s!
fa_IR: از شما برای به روز رسانی به %1$s v%2$s سپاسگزاریم!

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lower case and contains only letters, numbers, and hyphens.
fa_IR: "Slug" نسخه لینک مناسب این نام است. معمولا تمام حروف کوچک است و فقط شامل حروف، اعداد و خط فاصله است.

en: The %1$s field can now be found in the %2$s field group
fa_IR: اکنون می‌توانید فیلد %1$s را در گروه فیلد %2$s پیدا کنید

en: The Advanced Custom Fields plugin provides a visual form builder to customize WordPress edit screens with extra fields, and an intuitive API to display custom field values in any theme template file.
fa_IR: افزونه Advanced Custom Fields یک فرم ساز بصری برای سفارشی کردن صفحه های ویرایش وردپرس با فیلدهای اضافی و یک API بصری برای نمایش مقادیر فیلد سفارشی در هر فایل قالب ارائه می دهد.

en: The base URL for the post type REST API URLs.
fa_IR: لینک پایه برای پست، لینک های API REST را تایپ کنید.

en: The capability name for assigning terms of this taxonomy.
fa_IR: نام قابلیت تخصیص اصطلاحات این طبقه بندی.

en: The capability name for deleting terms of this taxonomy.
fa_IR: نام قابلیت حذف اصطلاحات این طبقه بندی.

en: The capability name for editing terms of this taxonomy.
fa_IR: نام قابلیت ویرایش اصطلاحات این طبقه بندی.

en: The capability name for managing terms of this taxonomy.
fa_IR: نام قابلیت مدیریت شرایط این طبقه بندی.

en: The capability required for this menu to be displayed to the user.
fa_IR: قابلیت مورد نیاز برای نمایش این منو به کاربر.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page
fa_IR: اگر از این صفحه خارج شوید، تغییراتی که ایجاد کردید از بین خواهند رفت

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
fa_IR: شرح به طور پیش فرض برجسته نیست. با این حال، برخی از موضوعات ممکن است آن را نشان دهد.

en: The following code can be used to register a local version of the selected items. Storing field groups, post types, or taxonomies locally can provide many benefits such as faster load times, version control & dynamic fields/settings. Simply copy and paste the following code to your theme's functions.php file or include it within an external file, then deactivate or delete the items from the ACF admin.
fa_IR: کد زیر را می توان برای ثبت یک نسخه محلی از موارد انتخاب شده استفاده کرد. ذخیره گروه‌های فیلد، انواع پست یا طبقه‌بندی به صورت محلی می‌تواند مزایای زیادی مانند زمان بارگذاری سریع‌تر، کنترل نسخه و فیلدها/تنظیمات پویا را ارائه دهد. به سادگی کد زیر را در فایل functions.php تم خود کپی و جایگذاری کنید یا آن را در یک فایل خارجی قرار دهید، سپس موارد را از ادمین ACF غیرفعال یا حذف کنید.

en: The following sites require a DB upgrade. Check the ones you want to update and then click %s.
fa_IR: سایت های زیر نیاز به ارتقاء DB دارند. مواردی را که می خواهید به روز کنید بررسی کنید و سپس روی %s کلیک کنید.

en: The format displayed when editing a post
fa_IR: فرمت نمایش داده شده هنگام ویرایش یک پست

en: The format returned via template functions
fa_IR: فرمت از طریق توابع الگو برگردانده شد

en: The format used when saving a value
fa_IR: قالبی که هنگام ذخیره یک مقدار استفاده می شود

en: The icon used for the options page menu item in the admin dashboard. Can be a URL or %s to use for the icon.
fa_IR: نماد مورد استفاده برای آیتم منوی صفحه گزینه ها در داشبورد مدیریت. می تواند یک لینک یا %s برای استفاده برای نماد باشد.

en: The icon used for the post type menu item in the admin dashboard. Can be a URL or %s to use for the icon.
fa_IR: نماد مورد استفاده برای آیتم منوی نوع پست در داشبورد مدیریت. می تواند یک لینک یا %s برای استفاده برای نماد باشد.

en: The label used for the submit button which updates the fields on the options page.
fa_IR: برچسب مورد استفاده برای دکمه ارسال که فیلدهای صفحه گزینه ها را به روز می کند.

en: The menu slug must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
fa_IR: Slug منو فقط باید شامل نویسه های حروف عددی کوچک، زیرخط یا خط تیره باشد.

en: The message that is displayed after successfully updating the options page.
fa_IR: پیامی که پس از به روز رسانی موفقیت آمیز صفحه گزینه ها نمایش داده می شود.

en: The name is how it appears on your site
fa_IR: نام این است که چگونه در سایت شما ظاهر می شود

en: The name of the default term.
fa_IR: نام اصطلاح پیش فرض.

en: The namespace part of the REST API URL.
fa_IR: قسمت فضای نام لینک API REST.

en: The position in the menu where this child page should appear. The first child page is 0, the next is 1, etc.
fa_IR: موقعیتی در منو که این صفحه فرزند باید ظاهر شود. اولین صفحه فرزند 0، صفحه بعدی 1 و غیره است.

en: The position in the menu where this page should appear. %s
fa_IR: موقعیتی در منو که این صفحه باید ظاهر شود. %s

en: The position in the sidebar menu in the admin dashboard.
fa_IR: موقعیت در منوی نوار کناری در داشبورد مدیریت.

en: The post type key must be under 20 characters.
fa_IR: کلید نوع پست باید کمتر از 20 کاراکتر باشد.

en: The post type key must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
fa_IR: کلید نوع پست فقط باید شامل نویسه های حروف عددی کوچک، زیرخط یا خط تیره باشد.

en: The provided Menu Slug already exists.
fa_IR: منوی Slug ارائه شده از قبل وجود دارد.

en: The string "field_" may not be used at the start of a field name
fa_IR: رشته "field_" ممکن است در ابتدای نام یک فیلد استفاده نشود

en: The taxonomy key must be under 32 characters.
fa_IR: کلید طبقه بندی باید کمتر از 32 کاراکتر باشد.

en: The taxonomy key must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
fa_IR: کلید طبقه بندی فقط باید شامل نویسه های حروف عددی کوچک، زیرخط یا خط تیره باشد.

en: There is no changelog available.
fa_IR: هیچ تغییری در دسترس نیست.

en: There was an error retrieving the field.
fa_IR: هنگام بازیابی فیلد خطایی روی داد.

en: This Field
fa_IR: این زمینه

en: This Menu Slug is already in use by another ACF Options Page.
fa_IR: این منو Slug در حال حاضر توسط یکی دیگر از صفحه گزینه های ACF استفاده می شود.

en: This allows you to select and display existing fields. It does not duplicate any fields in the database, but loads and displays the selected fields at run-time. The Clone field can either replace itself with the selected fields or display the selected fields as a group of subfields.
fa_IR: این به شما امکان می دهد فیلدهای موجود را انتخاب و نمایش دهید. هیچ فیلدی را در پایگاه داده کپی نمی کند، اما فیلدهای انتخاب شده را در زمان اجرا بارگیری و نمایش می دهد. فیلد Clone می تواند خود را با فیلدهای انتخابی جایگزین کند یا فیلدهای انتخاب شده را به صورت گروهی از زیرفیلدها نمایش دهد.

en: This block contains no editable fields.
fa_IR: این بلوک فاقد فیلدهای قابل ویرایش است.

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
fa_IR: این فیلد تا زمانی که تغییرات آن ذخیره نشده باشد قابل انتقال نیست

en: This field has a limit of {max} {label} {identifier}
fa_IR: این فیلد دارای محدودیت {max} {label} {identifier} است

en: This field must not be a WordPress <a href="%s" target="_blank">reserved term</a>.
fa_IR: این فیلد نباید یک <a href="%s" target="_blank">اصطلاح رزرو شده</a> وردپرس باشد.

en: This field requires at least {min} {label} {identifier}
fa_IR: این فیلد حداقل به {min} {label} {identifier} نیاز دارد

en: This is the name which will appear on the EDIT page
fa_IR: این نامی است که در صفحه EDIT ظاهر می شود

en: This item could not be registered because its key is in use by another item registered by another plugin or theme.
fa_IR: این مورد ثبت نشد زیرا کلید آن توسط مورد دیگری که توسط افزونه یا طرح زمینه دیگری ثبت شده است استفاده می شود.

en: This post type could not be registered because its key is in use by another post type registered by another plugin or theme.
fa_IR: این نوع پست را نمی توان ثبت کرد زیرا کلید آن توسط نوع پست دیگری که توسط افزونه یا موضوع دیگری ثبت شده است استفاده می شود.

en: This post type key is already in use by another post type in ACF and cannot be used.
fa_IR: این کلید نوع پست قبلاً توسط یک نوع پست دیگر در ACF استفاده می شود و قابل استفاده نیست.

en: This post type key is already in use by another post type registered outside of ACF and cannot be used.
fa_IR: این کلید نوع پست قبلاً توسط نوع پست دیگری که خارج از ACF ثبت شده استفاده می شود و قابل استفاده نیست.

en: This provides a simple, structured, layout-based editor. The Flexible Content field allows you to define, create and manage content with total control by using layouts and subfields to design the available blocks.
fa_IR: این یک ویرایشگر ساده، ساختار یافته و مبتنی بر چیدمان را فراهم می کند. قسمت Flexible Content به شما امکان تعریف، ایجاد و مدیریت محتوا را با کنترل کامل با استفاده از طرح‌بندی‌ها و فیلدهای فرعی برای طراحی بلوک‌های موجود می‌دهد.

en: This provides a solution for repeating content such as slides, team members, and call-to-action tiles, by acting as a parent to a set of subfields which can be repeated again and again.
fa_IR: این راه حلی را برای تکرار محتوا مانند اسلایدها، اعضای تیم و کاشی‌های دعوت به اقدام، با عمل به عنوان والد برای مجموعه‌ای از زیرفیلدها که می‌توانند بارها و بارها تکرار شوند، فراهم می‌کند.

en: This provides an interactive interface for managing a collection of attachments. Most settings are similar to the Image field type. Additional settings allow you to specify where new attachments are added in the gallery and the minimum/maximum number of attachments allowed.
fa_IR: این یک رابط تعاملی برای مدیریت مجموعه ای از پیوست ها فراهم می کند. اکثر تنظیمات مشابه نوع فیلد Image هستند. تنظیمات اضافی به شما این امکان را می دهد که مکان اضافه شدن پیوست های جدید در گالری و حداقل/حداکثر تعداد پیوست های مجاز را مشخص کنید.

en: This taxonomy could not be registered because its key is in use by another taxonomy registered by another plugin or theme.
fa_IR: این طبقه‌بندی نمی‌تواند ثبت شود زیرا کلید آن توسط طبقه‌بندی دیگری که توسط افزونه یا موضوع دیگری ثبت شده است، استفاده می‌شود.

en: This taxonomy key is already in use by another taxonomy in ACF and cannot be used.
fa_IR: این کلید طبقه بندی در حال حاضر توسط طبقه بندی دیگری در ACF استفاده می شود و قابل استفاده نیست.

en: This taxonomy key is already in use by another taxonomy registered outside of ACF and cannot be used.
fa_IR: این کلید طبقه بندی در حال حاضر توسط طبقه بندی دیگری که خارج از ACF ثبت شده است استفاده می شود و قابل استفاده نیست.

en: This version contains improvements to your database and requires an upgrade.
fa_IR: این نسخه شامل بهبودهایی در پایگاه داده شما است و نیاز به ارتقا دارد.

en: Thumbnail
fa_IR: بند انگشتی

en: Time Picker
fa_IR: انتخاب کننده زمان

en: TinyMCE will not be initialized until field is clicked
fa_IR: TinyMCE تا زمانی که فیلد کلیک نشود مقداردهی اولیه نمی شود

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title Placeholder
fa_IR: جای عنوان

en: Title for a navigation link block variation.
fa_IR: عنوان یک تغییر بلوک پیوند ناوبری.

en: To enable updates, please enter your license key on the <a href="%1$s">Updates</a> page. If you don't have a licence key, please see <a href="%2$s" target="_blank">details & pricing</a>.
fa_IR: برای فعال کردن به‌روزرسانی‌ها، لطفاً کلید مجوز خود را در صفحه <a href="%1$s">به‌روزرسانی‌ها</a> وارد کنید. اگر کلید مجوز ندارید، لطفاً به <a href="%2$s" target="_blank">جزئیات و قیمت</a> مراجعه کنید.

en: To unlock updates, please enter your license key below. If you don't have a licence key, please see <a href="%s" target="_blank">details & pricing</a>.
fa_IR: برای باز کردن قفل به‌روزرسانی‌ها، لطفاً کلید مجوز خود را در زیر وارد کنید. اگر کلید مجوز ندارید، لطفاً به <a href="%s" target="_blank">جزئیات و قیمت</a> مراجعه کنید.

en: Toggle All
fa_IR: همه را تغییر دهید

en: Toolbar
fa_IR: نوار ابزار

en: Tools
fa_IR: ابزار

en: Top Level Page (no parent)
fa_IR: صفحه سطح بالا (بدون والدین)

en: Top aligned
fa_IR: تراز بالا

en: Trackbacks
fa_IR: ردیابی

en: True / False
fa_IR: درست غلط

en: Try a different search term or browse %s
fa_IR: عبارت جستجوی دیگری را امتحان کنید یا %s را مرور کنید

en: Tutorial
fa_IR: آموزش

en: Type
fa_IR: تایپ کنید

en: Type to search...
fa_IR: برای جستجو تایپ کنید...

en: URL
fa_IR: لینک

en: URL Slug
fa_IR: لینک اسلاگ

en: URLs
fa_IR: لینک ها

en: URLs for an item and items can be accessed with a query string.
fa_IR: آدرس‌های اینترنتی برای یک آیتم و آیتم‌ها را می‌توان با یک رشته پرس و جو دسترسی داشت.

en: Unknown
fa_IR: ناشناخته

en: Unknown field
fa_IR: میدان ناشناخته

en: Unknown field group
fa_IR: گروه میدانی ناشناخته

en: Unknown update checker status "%s"
fa_IR: وضعیت جستجوگر به‌روزرسانی ناشناخته "%s"

en: Unlock Advanced Features and Build Even More with ACF PRO
fa_IR: با ACF PRO ویژگی های پیشرفته را باز کنید و حتی بیشتر بسازید

en: Unlock Extra Features with ACF PRO
fa_IR: قفل ویژگی های اضافی را با ACF PRO باز کنید

en: Update
fa_IR: به روز رسانی

en: Update %s
fa_IR: %s را به روز کنید

en: Update Available
fa_IR: به روز رسانی در دسترس است

en: Update Button Label
fa_IR: به روز رسانی برچسب دکمه

en: Update File
fa_IR: به روز رسانی فایل

en: Update Image
fa_IR: به روز رسانی تصویر

en: Update Information
fa_IR: به روز رسانی اطلاعات

en: Update Item
fa_IR: به روز رسانی مورد

en: Update Plugin
fa_IR: به روز رسانی پلاگین

en: Update Tag
fa_IR: به روز رسانی برچسب

en: Update a field on the selected values, referencing back to this ID
fa_IR: با مراجعه به این شناسه، یک فیلد را در مقادیر انتخاب شده به روز کنید

en: Updated Message
fa_IR: پیام به روز شده

en: Updated Options
fa_IR: گزینه های به روز شده

en: Updates
fa_IR: به روز رسانی ها

en: Upgrade Database
fa_IR: ارتقا پایگاه داده

en: Upgrade Notice
fa_IR: اطلاعیه ارتقا

en: Upgrade Sites
fa_IR: سایت ها را ارتقا دهید

en: Upgrade complete.
fa_IR: ارتقا کامل شد.

en: Upgrade failed.
fa_IR: ارتقا انجام نشد.

en: Upgrade to PRO
fa_IR: پیشرفت

en: Upgrading data to version %s
fa_IR: در حال ارتقاء داده ها به نسخه %s

en: Uploaded To This Item
fa_IR: در این مورد آپلود شد

en: Uploaded to post
fa_IR: برای پست آپلود شد

en: Uploaded to this %s
fa_IR: در این %s آپلود شد

en: Uploaded to this post
fa_IR: در این پست آپلود شد

en: Use AJAX to lazy load choices?
fa_IR: استفاده از AJAX برای انتخاب بار تنبل؟

en: Use Featured Image
fa_IR: از تصویر ویژه استفاده کنید

en: Use a stylized checkbox using select2
fa_IR: با استفاده از select2 از یک چک باکس سبک دار استفاده کنید

en: Use as featured image
fa_IR: استفاده به عنوان تصویر برجسته

en: Used by screen readers for the filter by date heading on the post type list screen.
fa_IR: مورد استفاده توسط خوانندگان صفحه برای فیلتر با عنوان تاریخ در صفحه لیست پست.

en: Used by screen readers for the filter links heading on the post type list screen.
fa_IR: مورد استفاده توسط خوانندگان صفحه نمایش برای لینک های فیلتر که در صفحه لیست پست ارسال شده است.

en: Used by screen readers for the filter list pagination on the post type list screen.
fa_IR: مورد استفاده توسط خوانندگان صفحه برای صفحه نمایش لیست فیلتر در صفحه لیست Post Type.

en: Used by screen readers for the items list on the post type list screen.
fa_IR: مورد استفاده توسط خوانندگان صفحه برای لیست موارد در صفحه لیست Post Type.

en: Used to display a message to editors alongside other fields. Useful for providing additional context or instructions around your fields.
fa_IR: برای نمایش پیام به ویرایشگران در کنار سایر فیلدها استفاده می شود. برای ارائه متن یا دستورالعمل های اضافی در اطراف زمینه های خود مفید است.

en: Useful for fields with a large number of rows.
fa_IR: برای فیلدهایی با تعداد ردیف زیاد مفید است.

en: User
fa_IR: کاربر

en: User Array
fa_IR: آرایه کاربر

en: User Form
fa_IR: فرم کاربر

en: User ID
fa_IR: شناسه کاربر

en: User Object
fa_IR: شی کاربر

en: User Role
fa_IR: نقش کاربر

en: User unable to add new %s
fa_IR: کاربر قادر به افزودن %s جدید نیست

en: Users
fa_IR: کاربران

en: Uses the native WordPress media picker to upload, or choose files.
fa_IR: از انتخابگر رسانه وردپرس برای آپلود یا انتخاب فایل ها استفاده می کند.

en: Uses the native WordPress media picker to upload, or choose images.
fa_IR: از انتخابگر رسانه وردپرس برای آپلود یا انتخاب تصاویر استفاده می کند.

en: Validate Email
fa_IR: اعتبارسنجی ایمیل

en: Validation
fa_IR: اعتبار سنجی

en: Validation failed
fa_IR: اعتبارسنجی ناموفق بود

en: Validation successful
fa_IR: اعتبارسنجی با موفقیت انجام شد

en: Value
fa_IR: ارزش

en: Value contains
fa_IR: ارزش شامل

en: Value is equal to
fa_IR: ارزش برابر است با

en: Value is greater than
fa_IR: ارزش بیشتر از

en: Value is less than
fa_IR: ارزش کمتر از

en: Value is not equal to
fa_IR: ارزش برابر نیست

en: Value matches pattern
fa_IR: ارزش با الگوی مطابقت دارد

en: Value must be a number
fa_IR: مقدار باید یک عدد باشد

en: Value must be a valid URL
fa_IR: مقدار باید یک لینک معتبر باشد

en: Value must be equal to or higher than %d
fa_IR: مقدار باید برابر یا بیشتر از %d باشد

en: Value must be equal to or lower than %d
fa_IR: مقدار باید برابر یا کمتر از %d باشد

en: Value must not exceed %d characters
fa_IR: مقدار نباید از %d نویسه تجاوز کند

en: Values will be saved as %s
fa_IR: مقادیر به عنوان %s ذخیره خواهند شد

en: Various
fa_IR: مختلف

en: Version %s
fa_IR: نسخه %s

en: Vertical
fa_IR: عمودی

en: View %s
fa_IR: مشاهده %s

en: View Field
fa_IR: مشاهده فیلد

en: View Field Group
fa_IR: مشاهده گروه فیلد

en: View Item
fa_IR: مشاهده آیتم

en: View Items
fa_IR: مشاهده موارد

en: View Options Page
fa_IR: مشاهده صفحه گزینه ها

en: View Post
fa_IR: مشاهده پست

en: View Post Type
fa_IR: مشاهده نوع پست

en: View Posts
fa_IR: مشاهده پست ها

en: View Pricing & Upgrade
fa_IR: مشاهده قیمت و ارتقاء

en: View Tag
fa_IR: مشاهده برچسب

en: View Taxonomy
fa_IR: مشاهده طبقه بندی

en: View details
fa_IR: دیدن جزئیات

en: Viewing back end
fa_IR: در حال مشاهده انتهای عقب

en: Viewing front end
fa_IR: مشاهده قسمت جلویی

en: Visibility
fa_IR: دید

en: Visible on the frontend and in the admin dashboard.
fa_IR: در قسمت جلو و در داشبورد مدیریت قابل مشاهده است.

en: Visit website
fa_IR: به وب سایت مراجعه کنید

en: Visual
fa_IR: دیداری

en: Visual & Text
fa_IR: تصویری و متنی

en: Visual Only
fa_IR: فقط بصری

en: WP Engine logo
fa_IR: لوگو موتور WP

en: WYSIWYG Editor
fa_IR: ویرایشگر WYSIWYG

en: We are fanatical about support, and want you to get the best out of your website with ACF. If you run into any difficulties, there are several places you can find help:
fa_IR: ما در مورد پشتیبانی متعصب هستیم و از شما می خواهیم با ACF بهترین بهره را از وب سایت خود ببرید. اگر با هر مشکلی مواجه شدید، مکان‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید کمک بگیرید:

en: We do not recommend using this field in ACF Blocks.
fa_IR: ما استفاده از این فیلد را در بلوک های ACF توصیه نمی کنیم.

en: Week Starts On
fa_IR: هفته شروع می شود

en: When child pages exist for this parent page, this page will redirect to the first child page.
fa_IR: وقتی صفحات فرزند برای این صفحه والد وجود داشته باشد، این صفحه به اولین صفحه فرزند هدایت می شود.

en: Whether terms in this taxonomy should be sorted in the order they are provided to `wp_set_object_terms()`.
fa_IR: اینکه آیا عبارات در این طبقه بندی باید به ترتیبی که در «wp_set_object_terms()» ارائه شده است مرتب شوند.

en: Widget
fa_IR: ویجت

en: Widgets
fa_IR: ابزارک ها

en: Width
fa_IR: عرض

en: Wrapper Attributes
fa_IR: ویژگی های Wrapper

en: Yes
fa_IR: آره

en: Your license key is defined in wp-config.php.
fa_IR: کلید مجوز شما در wp-config.php تعریف شده است.

en: Zoom
fa_IR: بزرگنمایی

en: [ACF shortcode value disabled for preview]
fa_IR: [مقدار کد کوتاه ACF برای پیش نمایش غیرفعال است]

en: and
fa_IR: و

en: class
fa_IR: کلاس

en: copy
fa_IR: کپی 🀄

en: genre
fa_IR: ژانر. دسته

en: https://www.advancedcustomfields.com
fa_IR: ‫https://wpnovin.com/shop/

en: id
fa_IR: شناسه

en: is developed and maintained by
fa_IR: توسعه یافته و توسط

en: is equal to
fa_IR: برابر است با

en: is not equal to
fa_IR: برابر نیست

en: layout | layouts
fa_IR[0]: چیدمان
fa_IR[1]: طرح بندی ها

en: layouts
fa_IR: طرح بندی ها

en: movie
fa_IR: فیلم سینما

[ctx: noun]
en: Clone
fa_IR: شبیه

[ctx: noun]
en: Select
fa_IR: انتخاب کنید

en: or
fa_IR: یا

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
fa_IR: %1$s از %2$s

[ctx: post status]
en: Active
fa_IR: فعال

[ctx: post status]
en: Inactive
fa_IR: غیر فعال

[ctx: post status]
en: Registration Failed
fa_IR: ثبت نام انجام نشد

en: post type
fa_IR: نوع پست

en: red : Red
fa_IR: قرمز: قرمز

en: taxonomy
fa_IR: طبقه بندی

[ctx: the plugin title]
en: Could not determine if updates are available for %s.
fa_IR: نمی توان تعیین کرد که آیا به روز رسانی برای %s موجود است یا خیر.

[ctx: verb]
en: Edit
fa_IR: ویرایش کنید

[ctx: verb]
en: Select
fa_IR: انتخاب کنید

[ctx: verb]
en: Update
fa_IR: به روز رسانی

en: width
fa_IR: عرض

en: {available} {label} {identifier} available (max {max})
fa_IR: {در دسترس} {label} {identifier} موجود (حداکثر {حداکثر})

en: {required} {label} {identifier} required (min {min})
fa_IR: {لازم} {label} {شناسه} مورد نیاز است (دقیقه {دقیقه})

en: ← Go to %s
fa_IR: ← به %s بروید

en: ← Go to tags
fa_IR: ← به برچسب ها بروید
